دانلود کتاب برگزیده آثار براد هلند (1)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برگزیده آثار براد هلند (1) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برگزیده آثار براد هلند (1)

پدرام حکیم زاده در کتاب برگزیده آثار براد هلند (1)، به بررسی مجموعه آثار براد هلند، نقاش، تصویرگر و کاریکاتوریست هلندی مقیم آمریکا می‌پردازد.

براد هلند (Brad Holland) نقاش، تصویرگر و کاریکاتوریست معروف متولد ۱۹۴۳ شهر برادفورد کشور هلند، هنرمندی خلاق و خود آموخته است که آثارش در نشریاتی مانند نیویورکر، رولینگ استون و بسیاری دیگر از نشریات ملی و بین‌المللی ظاهر شده است. نقاشی‌های او در موزه‌های سراسر جهان، از جمله نمایشگاه‌هایی در موزه پاریس هنرهای زیبا، شرکت کلرمون فران فرانسه و موزه تصویر آمریکا در شهر نیویورک به نمایش گذاشته شده است.

در سال ۱۹۶۷ در سن ۲۳ سالگی، براد هلند به نیویورک نقل مکان کرد و به دنبال شغلی به عنوان یک تصویرگر آزاد بود. اگر چه اولین اثر هنری تحریریه براد هلند در مجله آوانگارد در سال ۱۹۶۸ در مجله گیاهان دارویی Lubalin ظاهر شد، ولی این موضوع به نقط عطف مهمی در اوایل کار او تبدیل شد. در سال ۱۹۷۶ براد هلند نامزد دریافت جایزه پولیتزر شده توسط مجله نیویورک تایمز بود. در سال ۱۹۸۶ هنرمند به صورتی پایدار و محکم حضوری برجسته در جامعه گرافیکی جهان داشت تا آن جا که نشریه واشنگتن پست نوشت: براد هلند به ستاره بی‌مانند تصویر آمریکایی تبدیل شده است.

 ۳۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-08-5 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب برگزیده آثار براد هلند (1)

برای دانلود کتاب برگزیده آثار براد هلند (1) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برگزیده آثار براد هلند (1)