دانلود کتاب بعد از یک شنا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بعد از یک شنا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بعد از یک شنا

کتاب بعد از یک شنا نوشته‌ی ادریس شاه، داستان گربه‌ای را به تصویر می‌کشد که هوس خوردن چند پرنده را کرده، اما رودخانه و ترس از آب مانع او می‌شود. این اثر دلنشین قوه تخیل را در کودکان تقویت می‌کند.

موضوع کتاب بعد از یک شنا چیست؟

روزی روزگاری گربه‌ای در کنار ساحل زندگی می‌کرد. آن سمت رودخانه هم لانه بسیار بزرگ کبوترها بود. گربه هر روز آرزو می‌کرد که ای کاش می‌توانست شنا کند و آن پرنده‌ها را بخورد. روزی اسبی از کنار ساحل می‌گذشت. او آرزویش را با اسب در میان گذاشت و اتفاقات جالبی برایش رخ داد.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب بعد از یک شنا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. ادریس شاه (Idries Shah) داستان بعد از یک شنا را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب بعد از یک شنا می‌خوانیم:

گربه ناگهان چشمش به یک اسب افتاد و مشکلش را با او در میان گذاشت. اسب گفت: چه تصادفی، من خودم هم می‌خواستم از رودخانه عبور کنم، تا مقداری از آن ذرت‌های لذیذ و رسیده آن سمت رودخانه رو بخورم.

 ۵۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بعد از یک شنا

برای دانلود کتاب بعد از یک شنا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بعد از یک شنا