دانلود کتاب بلور شکسته تقدیر

  • از: طیبه دلجو
  • ناشر: هنر پارینه
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بلور شکسته تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بلور شکسته تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بلور شکسته تقدیر

کتاب بلور شکسته تقدیر یکی از متفاوت‌ترین رمان‌های طیبه دلجو است و در دو بخش روایت می‌شود. این کتاب در بستری عاشقانه، اجتماعی و تاریخی نقل می‌شود و به شرایط و مشکلات زنان و ظلم‌هایی که در طی تاریخ دیده‌اند، می‌پردازد.

در بخش اول می‌خوانید که خاتون را در ایام کودکی به خان روستا می‌فروشند و او در همان کودکی برای خان چهار فرزند می‌آورد اما در نهایت فقط دایه‌ی فرزندانش می‌شود و... .

در بخش دوم شاهد ماجرای دختری به نام لیلی هستید که از شغل مادرش بیزار است، مادری که او را مدام از حرف‌های مردم می‌ترساند و دختر تلاش می‌کند تا پدر خود را بیابد اما ماجرای پدر چیز دیگری است.

در بخشی از کتاب بلور شکسته تقدیر می‌خوانیم:

طناز با بهترین لباس و آرایشی که می‌توانست زیبایی‌اش را به رخ بکشد برای فرهاد دلبری می‌کرد، خاله محبتش با عشق او را برانداز می‌کرد و با تحسین و تمجید زیبایی طناز را به زبان می‌آورد و طناز البته در عرش سیاحت می‌کرد نگاهش به فرهاد بود که با لبخند و تحسین به او خیره می‌شد و او در فکرش می‌اندیشید که چطور می‌تواند فرهاد را راضی کند به همان زودی ازدواج کنند. ولی مطمئن بود فرهاد تا درسش را در دانشگاه به اتمام نرساند قصد ندارد ازدواج کند. خودش را در آغوش خاله‌اش انداخت وگفت: زیبایی‌ام را از شما و مادرم به ارث برده‌ام.

خاله محبت نگاهی به خواهرش شهین می‌انداخت و با خنده می‌افزود: ببین شهین دخترت چقدر زبان می‌ریزه. من به خاطر همین زبانش شیفته‌اش شده‌ام از همان بچگی می‌دانست چطور به دلم راه پیدا کند.

شهین می‌خندید و می‌گفت: دست پرورده خودمان است، این طور بگویی شاید هرکسی ما را بشناسد قانع شود.
محبت قهقهه سر داد و در حالی که طناز را به آغوشش می‌فشرد گفت: حق با مادرت است من شانس این را نداشتم دختری داشته باشم و هر سه فرزندانم پسر از آب در آمدند. خوب من چشم امیدم به تو بود که مثل خودمان شوی. پدرت که فوت کرد من و مادرت حسابی تو را به مدل خودمان بزرگ کردیم.

 ۶۰۷ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5981-75-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۸۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بلور شکسته تقدیر

برای دانلود کتاب بلور شکسته تقدیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بلور شکسته تقدیر

نظرات کتاب بلور شکسته تقدیر

Sajad Zanjani
۱۳۹۹/۴/۱۹
کتاب خوبی بود من حس مادری که خودش محبت ندیده بود واجازه محبت به بچه هایش را نداده بودند را کاملا درک کردم ومطمئنم که این مادر بلد نبود حسش را نشان بده
null null
۱۳۹۹/۸/۲۵
واقعا کتاب بیخود و افتضاحی بود
من به زوووور ۲٠٠ صفحشو خوندم و عمرا دیگه وقتمو بیشتر تلف نمیکنم
mohammadreza pakniat
۱۳۹۹/۴/۱۱
من عاشق سبک نوشتن خانم دلجو هستم داستانهایش فوق العاده هستند علی الخصوص این کتاب
مشاهد همه نظرات (۴)