دانلود کتاب به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه

کتاب به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه، گزارش سفر زمینی گروه دانشگاهی ایارن به روسیه است از مبدا اصفهان (مسکو، سن پترزبورگ، سوچی، قفقاز و ... در تابستان 1391) است که دکتر سید مرتضی هاشمی و دکتر سید رضا نجفی آن را نوشته‌اند.

بیا، ره توشه برداریم... وقتی در می‌یابیم زیستگاه ما این کره خاکی خود مسافری است غریب و پوینده، در کائنات، راز سر به مهر دلبستگی فرزندان آن آدمیانی که بر آن می‌زیند نسبت به سفر نیز تا حدی بر ملأ و توجیه‌پذیر می‌شود.

هنگامی که اندیشه سفر به روسیه در جمع همیشگی یاران سفر به میان آمد، این گروه تجربه گران‌بهای سفر زمینی به کشورهای ارمنستان، گرجستان و ترکیه را در خاطره جمعی خود داشت. این گونه سفر که نوعی جستجوگری و اکتشاف نیز هست، در کنار جذابیت‌ها و هیجانات خود، دشواری‌هایی خاص و گاه نابیوسان در پیش رو به همراه دارد؛ دشواری‌هایی که می‌تواند اصل سفر را منتفی نموده و در طاق نسیان نهد. خوشبختانه این بار چنین نشد، پس از گذر از عقبات سخت اداری و گشودن معجزگون گره‌های سمج و نامیمون که سر واشدن نداشت، زمینه سفر به روسیه که همچنان پهناورترین کشور در سیاره تنهای آدمیان است، برای این جمع فراهم آمد؛ سفری سه هفته‌ای و به مسافت نه هزار کیلومتر. این یادداشت‌ها گزارش گونه‌ای است از این سفر، با روایتگری دکتر سید مرتضی هاشمی، بدان امید که علاقه‌مندان آشنایی با دیگر سرزمین‌ها و شیفتگان سفر را بهره‌ای بایسته رساند.

 ۱۶۷ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93834-6-7 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
پیش درآمدهای سفر
راه‌های میهن
در سرزمین نظامی و خاقانی
داغستان
فدراسیون روسیه
مسکو
سن پترزبورگ، شهر شب‌های سپید
بازگشت به قفقاز
جمهوری‌های مینیاتوری
به سوی اصفهان

راهنمای دانلود کتاب به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه

برای دانلود کتاب به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به سوی شب‌های سپید، سفرنامه روسیه