دانلود کتاب بچه‌های پولدار

  • از: سید امین حسین
  • ناشر: انتشارات سنا
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بچه‌های پولدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌های پولدار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بچه‌های پولدار

کتاب بچه‌های پولدار نوشتۀ سید امین حسینی، با زبانی ساده و در قالب شعری مصور، مسائل مالی را به کودکان آموزش می‌دهد.

کودکان و نوجوانان معمولا به راحتی پول خرج می‌کنند و علاقه‌ای به پس انداز کردن ندارند اما باید آن‌ها را از کودکی با مسائل مالی آشنا نمود و این مسئله را به آنان آموخت که پس انداز کردن یکی از مهم‌ترین مسائل زندگی پیش روی آن‌هاست. رابرت کیوساکی نویسنده کتاب «پدران پولدار، پدران فقیر» می‌گوید: "آموزش مسائل اقتصادی به کودکان را باید از سن کم شروع کرد؛ تجربه نشان داده که اگر به کودکان اصول ساده اقتصادی آموخته شود، آن‌ها در بزرگسالی بهتر می‌توانند مسائل مالی خود را مدیریت کنند و کمتر پول خود را هدر می‌دهند." این‌ها توصیه‌های دکتر رابرت کیوساکی در مورد چگونگی در میان گذاشتن مسائل اقتصادی با کودکان است.

کتاب بچه‌های پولدار نیز با برداشتی آزاد، از تفکرات دکتر کیوساکی و مطالعه منابع معتبر به زبانی ساده و در قالب شعر کودکانه با هدف انتقال مفاهیمی چون پول توجیبی، کسب درآمد، پس انداز کردن، حساب بانکی، سرمایه گذاری و نگارش شده است.

اگر نگران آینده فرزندانمان هستیم می‌بایست از سنین کودکی آنان را با مفاهیم مالی همچون بدست آوردن پول و پس‌انداز کردن آشنا نماییم. آموزشی که در کودکی صورت پذیرد به عنوان الگوی رفتاری کودک تلقی می‌گردد. بی‌شک این آموزش اگر با زبان کودکانه و لحنی آهنگین و با ابزارهایی چون کتاب به آن‌ها ارائه گردد، اثربخش تر خواهد بود. از این رو شرکت توسن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در نظام مالی و بانکی کشور، در راستای اهداف بنیادین و مسئولیت‌های اجتماعی خود از جمله آموزش، فرهنگ سازی و با هدف آموزش مسائل اقتصادی با زبانی ساده به کودکان، کتاب بچه‌های پولدار را تهیه نموده تا گامی هر چند کوچک در مسیر رشد و تعالی کودکان عزیزمان برداشته باشد.

در بخشی از کتاب بچه‌های پولدار می‌خوانیم:

بعد از چند ماه مریم دید
قلک پر از پول شده
تصمیم گرفت بشکنه
پس‌انداز رو بشماره
مریم پول‌هاشو شمرد
مامان جون هم اونو برد،
دنیای اسباب بازی
به به چه خرس نازی!
مریم خوشحال و شاد شد
امین هم ناراحت شد

 ۱۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5739-59-6 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بچه‌های پولدار

برای دانلود کتاب بچه‌های پولدار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بچه‌های پولدار
Fatemeh kh
۱۳۹۷/۷/۱۴
میتونست خیلی بهتر باشه
لیلا فرد
۱۳۹۹/۳/۵
اصلا قشنگ نبود بیشتر داشت برنامه ریزی برای خرج درامدی که به دست میاری رو یاد بده تا مثلا داستان عادی باشه
ارام مختاریانی
۱۳۹۹/۱/۲۸
کاشکی به جای تصاویر بلند یکم شعر زیادی داشت ولی بچه‌ها خوششون میاد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)