دانلود کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2

  • از: منوچهر اکبرلو
  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2

کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2 دربردارنده‌ی 9 نمایشنامه‌ی کوتاه و زیبا برای کودکان به قلم منوچهر اکبرلو است که با ساده‌ترین وسایل و تنها با اتکا به خلاقیت، آن‌ها را با نمایش و قصه‌گویی آشنا می‌کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی بچه‌ها بیایید نمایش:

نمایشنامه‌های مجموعه‌ی حاضر این امکان را فراهم می‌کنند که کودکان در زمان کوتاهی بتوانند چند نمایشنامه جذاب را اجرا کنند. متن‌ها به گونه‌ای نوشته شده که به دکور و لباس‌های مجلل نیازی ندارند و با وسایل معمولی و ساده‌ای که در منازل وجود دارد می‌توان آن‌ها را اجرا کرد. در این مجموعه از پیشنهادات کودکان استقبال شده و ذوق و خلاقیت آن‌ها را به کار گرفته می‌شود. از نکات قابل توجه نمایش‌های مجموعه این است که آن‌ها را می‌توان با توجه به شرایط اقلیمی هر منطقه تغییر داد و با حفظ محتوای متن، گفت‌و‌گوها را با زبان یا لهجه‌ی محلی اجرا کرد و همچنین از بازی‌های محلی آن منطقه نیز در نمایش بهره برد.

متن کتاب‌های بچه‌ها بیایید نمایش به صورت «قصه - نمایش» نوشته شده تا در کلاس‌های قصه‌گویی نیز از آن‌ها استفاده شود. دیدن نمایش، خواندن نمایشنامه و آموختن شگردهای قصه‌گویی به کودکان کمک می‌کند تا نمایش‌های بهتر و کامل‌تری را اجرا کنند. اجرای نمایش‌های بچه‌ها بیایید نمایش برای کودکان لذت‌بخش است و فضای شاد و مفرحی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. همچنین انتخاب یک موسیقی شاد، قبل یا بعد از اجرا بر جذابیت بیشتر نمایش می‌افزاید.

کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2 (Let's Perform A Play, Kids 2) مناسب چه کسانی است؟

این نمایشنامه‌ها با بیان دلنشین و ساده‌ای نوشته شده‌اند که برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی جذاب و سرگرم‌کننده است و آن‌ها را به اجرای نمایش علاقه‌مند می‌کند. برای اجرا از کودکان بخواهید تا گفت‌و‌گوها را به زبان محاوره بیان کنند و تفاوت زبان نوشتاری و گفتاری را در حین تمرینات نمایش به آن‌ها بیاموزید. نمایشنامه‌های این کتاب به گونه‌ای است که هم پسران و هم دختران می‌توانند آن‌ها را اجرا کنند و از بازی و نمایش در کنار دوستان خود لذت ببرند و تجربه‌ای جدید کسب کنند.

در بخشی از کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2 می‌خوانیم:

قصه کوه یکی بود یکی نبود. به میمون کوچولو بود که کمی بزرگ شده بود، برای همین پدر و مادرش بهش اجازه دادن برای اولین بار بره برای خودش بگرده. یه کم که این طرف و اون طرف رفت، رسید به جایی که هندونه کاشته بودن. شروع کرد به خوردن پوست هندونه! آقا خرسه که از اون طرفا رد می‌شد، اونو دید و گفت...

 ۷۶ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0792-4 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بزرگ‌ترها بخوانند!
من گشنمه!
چه جوری باید خوردش؟!
لاک پشت کجاست؟
 یه پسر، به درخت، به پیرمرد!
اون پایین رو نگاه کن!
بهار تو راهه! صفحه
مارمولک بد ادا!
خانوم شیره کجاست؟

راهنمای دانلود کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2

برای دانلود کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بچه‌ها بیایید نمایش 2