دانلود کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3

  • از: منوچهر اکبرلو
  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3

کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3 دربردارنده‌ی 7 نمایشنامه‌ی کوتاه و جذاب برای کودکان به قلم منوچهر اکبرلو است که با قصه‌هایی دلنشین آن‌ها را با نمایش آشنا می‌کند تا تجربه‌ی کار گروهی را کسب کنند و در کنار دوستان خود لذت ببرند.

درباره‌ی مجموعه‌ی بچه‌ها بیایید نمایش:

نمایشنامه‌های مجموعه‌ی حاضر این امکان را فراهم می‌کنند که کودکان در زمان کوتاهی بتوانند چند نمایشنامه جذاب را اجرا کنند. متن‌ها به گونه‌ای نوشته شده که به دکور و لباس‌های مجلل نیازی ندارند و با وسایل معمولی و ساده‌ای که در منازل وجود دارد می‌توان آن‌ها را اجرا کرد. در این مجموعه از پیشنهادات کودکان استقبال شده و ذوق و خلاقیت آن‌ها را به کار گرفته می‌شود. از نکات قابل توجه نمایش‌های مجموعه این است که آن‌ها را می‌توان با توجه به شرایط اقلیمی هر منطقه تغییر داد و با حفظ محتوای متن، گفت‌و‌گوها را با زبان یا لهجه‌ی محلی اجرا کرد و همچنین از بازی‌های محلی آن منطقه نیز در نمایش بهره برد.

متن کتاب‌های بچه‌ها بیایید نمایش به صورت «قصه - نمایش» نوشته شده تا در کلاس‌های قصه‌گویی نیز از آن‌ها استفاده شود. دیدن نمایش، خواندن نمایشنامه و آموختن شگردهای قصه‌گویی به کودکان کمک می‌کند تا نمایش‌های بهتر و کامل‌تری را اجرا کنند. اجرای نمایش‌های بچه‌ها بیایید نمایش برای کودکان لذت‌بخش است و فضای شاد و مفرحی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. همچنین انتخاب یک موسیقی شاد، قبل یا بعد از اجرا بر جذابیت بیشتر نمایش می‌افزاید.

کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3 (Let's Perform A Play, Kids 3) مناسب چه کسانی است؟

این نمایشنامه‌ها با بیان شیرین و ساده‌ای نوشته شده‌اند که برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی دوست‌داشتنی و سرگرم‌کننده است و آن‌ها را به اجرای نمایش علاقه‌مند می‌کند. برای اجرا از کودکان بخواهید تا گفت‌و‌گوها را به زبان محاوره بیان کنند و تفاوت زبان نوشتاری و گفتاری را در حین تمرینات نمایش به آن‌ها بیاموزید. نمایشنامه‌های این کتاب به گونه‌ای است که هم پسران و هم دختران می‌توانند آن‌ها را اجرا کنند.

در بخشی از کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3 می‌خوانیم:

گنجشک: چه روز خوبی! هوا نه گرمه نه سرد. منم که غذام رو خوردم. حالا یه آواز درست و حسابی می‌چسبه. (جغد وارد می‌شود. ناراحت است و در خود فرو رفته.) سلام جغد مهربون... گفتم سلام... حواست کجاست؟... نخیر. بچه‌ها فکر می‌کنید موضوع چیه؟ بذار از خودش بپرسم، ولی خودش که جواب نداد.

 ۸۶ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0793-1 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بزرگ‌ترها بخوانند!
گنج! گنج!
کوزه بد جنس!
جیک جیک جیک! قارقار قار!
یه پر! یه برگ! یه هویج!
این خورشیده یا قابلمه؟!
عید شما مبارک!
سگ گله! برگرد به خونه‌ات!

راهنمای دانلود کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3

برای دانلود کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بچه‌ها بیایید نمایش 3

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.