دانلود کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو

کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو نوشته‌ی بریجت هی اوز، داستان طنزآمیز دو پسر بچه به نام‌های بیلو و خاویر است که از کودکی سبیل و ریش دارند. بیلو و خاویر در هر چیزی با هم رقابت می‌کنند که همین موضوع باعث رقم خوردن ماجراهای مفرح و جالبی در داستان می‌شود.

موضوع کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو چیست؟

بیلو با سبیل به دنیا آمده بود و چه سبیلوی بدی بود و چه خوب، خانواده‌اش دوستش داشتند. روزی یک پسر بچه به نام خاویر پا به شهر بیلو گذاشت. خاویر بچه‌ای بود که ریش داشت و چون تازه به شهر آمده بود بیلو تصمیم گرفت تا چیزهایی را به او نشان دهد. بیلو مسابقه‌اش را با خاویر شروع کرد؛ هر دوی آن‌ها سعی کردند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند تا ثابت کنند که کدام یک از آن‌ها قهرمان واقعی است. خاویر در هر رقابتی از بیلو بهتر بود تا اینکه آن‌ها تصمیم گرفتند تا با هم مسابقه‌ی کشتی بدهند...

بریجیت ھیوس (Bridget Heos) با داستان بیلو سبیلو و بچه ریشو (Mustache Baby Meets His Match) یک ماجرای مفرح و بکر را به تصویر کشیده است که هم به خوبی کودکان را سرگرم می‌کند و هم مفهوم کارهای بد و خوب را به آن‌ها می‌آموزد. ماجراهای داستان با چاشنی طنز همراه است و تصاویر کتاب حتی بدون خواندن متن آن نیز خنده‌دار و بامزه است و لحظات خوبی را برای کودکان رقم می‌زند.

کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو مناسب چه کسانی است؟

این داستان خنده‌‌دار با تصاویر دوست داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 7 سال سرگرم‌کننده و جالب است.

در بخشی از کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو می‌خوانیم:

بیلو خیلی تلاش کرد بهتر از خاویر باشد، در ریاضی، نقاشی، هوانوردی، انتخابات ریاست جمهوری و در آخرین مسابقه یعنی موتورسواری. وقتی داشتند دور می‌زدند، یک موی سبیل بیلو جلوتر بود...

 ۴۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-371-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو

برای دانلود کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیلو سبیلو و بچه ریشو

نظرات کتاب بیلو سبیلو و بچه ریشو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.