دانلود کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد

  • از: فریده فتوحی
  • ناشر: انتشارات پندار تابان
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد

کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد، شامل هشت مقاله از نشریه هاروارد بیزینس ریویو است که به جنبه‌های روانشناسی اقناع کردن و تأثیر گذاشتن بر دیگران می‌پردازد و به شما کمک می‌کند که در محیط کار نفوذ کلام و رفتار بهتری داشته باشید.

تأثیرگذاری فقط با سخن گفتن نیست. مطمئناً افرادی در زندگی شما بوده‌اند که تأثیرگذاری فراوانی داشته‌اند با اینکه خیلی کم با شما صحبت کرده‌اند. برای تأثیرگذاری بیشتر در زندگی بهتر است با ابعاد و زوایای مختلف تأثیرگذاری نیز آشنا شوید. باید بیاموزید که چطور می‌توانید در زندگی خود از این ابزار نهایت بهره را ببرید و شاهد تأثیر خود بر دیگران باشید.

مقالات حاضر در کتاب تاثیرگذاری (Influence and persuasion) به شما کمک می‌کنند تا مقدار تأثیرگذاری‌تان را در هر جایگاه و مقامی که هستید افزایش دهید. به صورتی که اگر مدیر یا رهبر تیمی هستید یا نقش مشابه آن را در محل کار، درس یا خانواده بر عهده دارید، می‌توانید قابلیت‌تان را بالا ببرید.

نفوذ در قلب‌ها بخش مهمی از نفوذ در اذهان است. براساس تحقیقات، دستاویز شدن به احساسات انسانی می‌تواند گواه ادعای رهبری شما بوده و اقتدار شما را در این مقام شکل دهد.

کتاب تأثیرگذاری تحقیقات مرتبط با این موضوع و همچنین، نحوه کاربرد آن‌ها را شرح می‌دهد که شامل چهارچوب‌های جامع برای افزایش تأثیرگذاری و نیز روش‌های ساده و کوچکی است که می‌توانید هر روز برای متقاعد ساختن دیگران از آن‌ها استفاده کنید. در این کتاب مقالات نویسندگانی چون نیک مورگان، رابرت سیالدینی، لیندا ای. هیل و نانسی دوآرته آورده شده است.

مجموعه کتاب‌های مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد:

مجموعه کتاب‌های مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد به جنبه‌های انسانی افراد در زندگی کاری می‌پردازند و حاصل پژوهش‌های اثبات شده‌ای هستند که نشان می‌دهند چطور احساس‌های شما بر زندگی کاری‌تان تأثیر می‌گذارند. افزون بر این، توصیه‌های عملی در مورد چگونگی رویارویی با آدم‌های بدقلق و موقعیت‌های دشوار می‌دهند و در مقاله‌های الهام‌بخشی به شما می‌گویند که توجه کردن به سلامت احساسی‌تان در محیط کار به چه معناست.

خواندن کتاب تأثیرگذاری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای کسانی که علاقه‌مندند بر روی دیگران تأثیر داشته باشند بسیار سودمند است. همچنین اگر در جایگاه مدیریت قرار دارید و یا فروشندگی می‌کنید این اثر می‌تواند به شما کمک فراوانی کند.

در بخشی از کتاب تأثیرگذاری می‌خوانیم:

مفاهیم و جملات اخلاقی را که نشان‌دهنده احساسات گروه باشد حتی وقتی که این احساسات منفی باشند ابراز کنید. اعتبار خود را با آشکار‌ساختن کیفیت شخصیتی خود به شنوندگان نشان دهید و کاری کنید که آن‌ها شما را شناخته و خود را با شما همسو سازند. در روز پیروزی پس از جنگ جهانی دوم، وینستون چرچیل هوشمندانه احساسات مردم انگلیس را به خود جلب کرد و حس افتخار، شجاعت و دوستی را انتقال داد. او گفت: «این زمان متعلق به شماست. این پیروزی، پیروزی یک حزب یا طبقه اجتماعی خاص نیست. این پیروزی متعلق به همه ملت بزرگ بریتانیاست. ما در این جزیره کهن، اولین ملتی بودیم که شمشیرمان را علیه ظلم بیرون کشیدیم...آنجا ایستادیم، به تنهایی. چراغ‌ها خاموش شدند و بمب‌ها بر سرمان ریختند. اما هر مرد و زن و کودکی هیچ‌گاه فکر نکرد که از این جدال عقب بکشد.... اکنون ما از یک جنگ کشنده پدیدار شده‌ایم دشمن نااهل به زمین افتاده و منتظر قضاوت و ترحم ماست».

مثال جالب دیگر از اقناع اخلاقی (به‌اضافه دیگر روش‌های رهبری کاریزماتیک) درباره تیناست، از مدیران یک سازمان مردم‌نهاد که برای تغییر در رویه زنجیره تأمین مواد موردِ‌نیاز تلاش می‌کرد: «فکر می‌کنید چه کسی از این افتضاح در سازماندهی امور، که ما به بار آوردیم، ضرر می‌کند؟ این یاریگران به سازمان نیستند که ضرر می‌کنند، بلکه کودکانی ضرر خواهند کرد که قرار بود ما آن‌ها را سیر کنیم و یک شب بیشتر با شکم گرسنه سر بر بالین خواهند گذاشت، کسانی که ممکن است تمام شب را زنده نمانند. جدای هدررفت پول، این درست نیست زیرا اصلاح آن بسیار ساده است». مثال دیگر درباره رامی است، یکی از مدیران ارشد فناوری اطلاعات که در کلاس‌های روش‌های رهبری کاریزماتیک آموزش می‌دید، ببینید که چطور ماهرانه احساسات ناامیدانه گروهش را بیان می‌کند: «می‌دانم در فکرتان چه می‌گذرد چون همان فکر از ذهن من هم عبور می‌کند. همه ما احساس یأس و ناامیدی می‌کنیم، برخی از شما به من گفته‌اید که شب‌ها خوابتان نمی‌برد. بقیه هم به همین دلیل در گروه یا حتی در خانه مضطرب هستید. شخصاً زندگی برای من کسل کننده و بی‌مزه شده است. می‌دانم همه ما چقدر سخت کار کردیم و حس تلخی ناشی از لغزیدن موفقیت از دستمان را احساس می‌کنیم. اما دیگر بیشتر از این ادامه نخواهد یافت».

 ۱۱۸ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-641087-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1: درک چهار مؤلفه تأثیرگذاری
2: استفاده از علم اقناع
3: سه کاری که مدیران هر روز باید انجام دهند
4: آموختن کاریزما
5: برای متقاعد‌کردن دیگران از خواسته‌ها و نیازهایشان بگویید
6: داستان‌سرایی و قانع‌کردن دیگران
7: قدرت اقناع شگفت‌انگیز یادداشت‌های چسبی
8: چه زمانی با آمار و ارقام بفروشیم، و چه زمانی دست به دامان احساسات شویم؟

راهنمای دانلود کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد

برای دانلود کتاب تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تاثیرگذاری: مجموعه مهارت‌های زندگی دانشگاه هاروارد
kian pazoki
۱۳۹۹/۶/۸
کتابی پر از نکات مهم
مریم بهرامیان
۱۳۹۹/۶/۶
برای تاثیرگذاری کتاب خوبی یه نکته‌ها وتکنیکهای برای یادگیری دارد
سما نه
۱۳۹۹/۹/۲۳
من دوبار خوندمش و بکار بردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)