دانلود کتاب تام سایر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تام سایر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تام سایر

کتاب تام سایر اثر معروف مارک تواین، داستان پسری را به صورت مصور روایت می‌کند که در حین بازیگوشی‌هایش، ناخواسته گرفتار ماجرایی بسیار جدی و تا حدودی ترسناک می‌شود که مسیر زندگی‌اش را متحول می‌کند.

رمان تام سایر (Tom Sawyer) در سال 1876 به چاپ رسید. داستان این کتاب درباره پسر نوجوانی به نام تام سایر است که در یک شهر خیالی به نام سن پترزبورگ و در مجاورت رود می‌سی‌سی‌پی روزگار می‌گذراند. به گفته مارک تواین (Mark Twain) این قصه بیانگر ماجراهایی است که بر سر چند نفر از هم‌کلاسی‌هایش آمده بود و در واقع تام سایر خلاصه سه شخصیت در یک شخصیت است.

مارک تواین با نام واقعی سمیوئل لنگهورن کلمنز در سال 1835 در ایالت میسوری به دنیا آمد. 12 ساله بود که پدرش فوت کرد و او مجبور شد به کار در چاپخانه‌های محلی بپردازد. او مقالات طنزی را می‌نوشت که در روزنامه‌های نیویورک منتشر می‌شد. در سال 1859 مجوز ناخدایی کشتی گرفت و در سال 1866 با مهم‌ترین روزنامه غرب آلتا کالیفرنیا، قراردادی امضا کرد که طی آن مارک به عنوان خبرنگاری سیار، بدون محدودیت مکان، زمان و سمت شناخته می‌شد که دور کره زمین می‌گشت و حین سفر گزارش می‌نوشت.

او در طول عمر خود کتاب‌های شاهزاده و گدا، عصر طلایی، ماجراهای هاکلبری فین، یک یانکی اهل کنتیکت در دربار شاه آرتور، ترازدی ویلسون کله‌پوک، تام سایر در خارج، خاطرات شخصی ژان دارک و ... را نوشت. تواین در سال‌های آخر عمرش به افسردگی دچار شد و سرانجام در سال 1910 بر اثر حمله قلبی در ردینگ درگذشت.

 ۶۰ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5550-11-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تام سایر

برای دانلود کتاب تام سایر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تام سایر

نظرات کتاب تام سایر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.