دانلود کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی

  • از: میرعمادالدین فریور
  • ناشر: انتشارات فریور
  • ۱۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی

در این کتاب سعی شده است به پرسش‌هایی که از ذهن افراد سیگاری می‌گذرد و معمولاً جوابی هم برای آن‌ها دریافت نمی‌کنند، پاسخ دهیم.

سعی شده با طرح پرسش‌هایی، فرد سیگاری را به تفکر و تأمل واداریم تا به مسأله سیگار و ترک آن به صورت ژرف‌‌تر و پویاتر نگاه کند.

سعی شده است که نکات اساسی مربوط به ترک سیگار به صور مختلف تکرار شوند تا موارد مورد نظر عمیق‌تر و بهتر در ذهن سیگاری جای گیرند و اثرات مثبت لازم کسب گردند.

طرح مسائل به صورت پرسش و پاسخ بیشتر جهت روشن شدن علت‌ها می‌باشد، چرا که بسیاری از سیگاری‌ها به معلول توجه کرده و نسبت به رفع معلول‌ها تلاش می‌کنند که هرگز به نتیجه مطلوب هم نمی‌رسند.

سعی شده پیامدهای ناگوار تداوم سیگار به صور مختلف بیان شود تا هرچه ممکن است، توجه بیشتری به نتایج منفی ناشی از استعمال سیگار توسط سیگاری‌ها معطوف گردد.

سعی شده است که به فرد سیگاری نشان داده شود که چگونه به صور گوناگون تحت فشار اثرهای منفی سیگار قرار دارد... و برای رهایی از آن فشارها چگونه می‌توان ازشر سیگار نجات یافت.

 ۱۵۴ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی

برای دانلود کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی

نظرات کتاب ترک آسان و سریع سیگار با کمک برنامه ریزی ذهنی و ان.ال.‌پی

یاسمن الهیاری
۱۳۹۶/۹/۱۶
حتما اسم نویسندرو به ذهنم میسپارم تا کتابای دیگشو نخونم! به هیچ عنوان مهیج و محرک برای ترک سیگار نبود!
بیشتر مثل مقاله‌ی یه دانشجوی ترم ٣روانشناسی بود!
فرود محمدی
۱۳۹۵/۱/۹
بسیار عالی. بنده به راحتی بعد از شش سال سیگار کشیدن با خواندن این کتاب در مرحله ترک هستم و با بکار بردن تکنیکهای این کتاب به راحتی دارم ترک میکنم. و اصلا سخت نیست ترک سیگار بسیار راحته.
مصطفی گلی
۱۳۹۶/۶/۲۵
بسیار بد. دانلود نکنید که پشیمون میشید. نویسندش هم بهتره دنبال یه شغل دیگه بگرده
مشاهد همه نظرات (۶)