دانلود کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI

  • از: دیوید کرزی، پوریا برزعلی
  • ناشر: انتشارات اشکاف
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI

کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI اثر دیوید کرزی، به شما کمک می‌کند تا گامی هر چند کوچک در جهت معرفت و شناخت نفس خود بردارید.

در این راه تکنیک‌های مختلفی وجود دارد، از بهره‌مندی از حکمت دینی و الهی گرفته تا حکمت و ابزارهای علمی و روانشناسی همه ابزارهایی هستند تا فرد فرد ما هر روز گامی مثبت و رو به جلو در جهت خودشناسی برداریم. در نهایت این خودشناسی منجر به بروز استعدادها و در ادامه بهبود رونق فرهنگی و اقتصادی فرد و جامعه می‌گردد، اعتماد به نفس در سایه آن رشد می‌کند و افراد زندگی شادتر و پربارتری را تجربه می‌کنند.

کتاب پیش‌رو ترجمه‌ای است از کتاب «لطفاً مرا بفهمید 2: سِرِشت، شخصیت، هوش» نوشته دیوید کِرزی (David Keirsey) که تست روانشناسی طراحی شده توسط خودش را به همراه کلید پاسخنامه در این کتاب قرار داده و همچنین اقدام به مقایسه 16 تیپ شخصیتی خودش با 16 تیپ شخصیتی تست MBTI کرده است.

بهتر است برای حداکثر بهره‌برداری از این تست، تست MBTI را هم بزنید و نتایج هر دو را باهم مقایسه کنید، در بهترین حالت باید هر دو جواب کاملاً باهم منطبق باشند. در صورت عدم انطباق بهتر است که از یک مشاور روانشناس یا کوچ آشنا با این تست‌ها کمک بگیرید. سعی کنید تست‌ها را سریع بخوانید و اولین جوابی که به ذهنتان می‌رسد را انتخاب کنید. تا آن جا که می‌توانید سوالات را مورد قضاوت و تحلیل قرار ندهید تا پاسخ‌ها از نهاد و ضمیر ناخودآگاه شما بیاید.

اجزاء تشکیل دهنده کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو (Please understand me II) تست، کلید پاسخنامه، جدول مقایسه با MBTI، تعریف خلاصه‌ای از هر 16 تیپ کِرزی است و جامعه هدف آن، این است که هر کس استعدادهایش را کشف کند و خودش را بشناسد.

برای تست روانشناسی کِرزی ابتدا فرد مراجعه کننده در کنار هر سوال و فقط با انتخاب یکی از دو گزینه a و یا b به سوالات پاسخ می‌دهد. سپس مصحح پاسخ‌های مراجع را در جدول صفحه بعد به ترتیب شماره هر سوال وارد می‌کند.

بعد اقدام به جمع زدن هر ستون کرده و در انتها در 8 خانه نهایی جمع آن‌ها را اضافه می‌کند. بالاترین امتیاز در هر دو خانه، یک بخش از تیپ شخصیتی فرد را نشان می‌دهد. و بعد از آن به بررسی تیپ‌های شخصیتی می‌پردازد.

 ۵۰ صفحه، ۲۴۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-9530-91-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
تست سِرِشت شناسی کِرزی2
کلید پاسخنامه
جدول مقایسه ارتباط بین تست کِرزی و MBTI
سرپرست (ESTJ)
بازرس (ISTJ)
فراهم کننده (ESFJ)
محافظ (ISFJ)
ترویج دهنده (ESTP)
صنعت گر/ ابزار دقیق (ISTP)
اجرا کننده (ESFP)
سازنده/ترکیب کردن (ISFP)
قهرمان (ENFP)
درمانگر (INFP)
معلم (ENFJ)
مشاور (INFJ)
فرمانده (ENTJ)
متفکر (INTJ)
مخترع (ENTP)
معمار (INTP)
منبع
دیگر آثار

راهنمای دانلود کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI

برای دانلود کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI

نظرات کتاب تست سرشت‌شناسی کرزی دو: به همراه کلید پاسخنامه و جدول مقایسه با تست MBTI

Amin Pourashraf
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
متاسفانه یک کتاب پنجاه صفحه‌ای که در چند خط بطور مبهم و غیر اصولی و ضعیف تیپها را توضیح می‌دهد. ارزش خرید نداشت.
Amirreza Yasoubi
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
کتاب مفیدی است درباره اشنایی و کاربرد mbti
نازنین سالاری
۱۳۹۸/۴/۲۴
جالب بود اما به نظر من اگاهیه چندانی به ادم نمیداد
مشاهد همه نظرات (۴)