دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 6


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب تفسیر باران - جلد 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تفسیر باران - جلد 6

کتاب تفسیر قرآن (نگاهی دیگر به قرآن مجید) جلد 6 سوره های اسرا، کهف، مریم، طه

این کتاب به صورتى است که گویا انسان امروزى با خدا گفتگو مى کند. این سبک نوشتار را نویسنده بعد از نظرسنجى فراوان از جوانان، برگزیده است و گروه هدف هم در این کتاب، همان جوانان مى باشند، جوانانى که از ادبیاتِ سنگین متن هاى دینى خسته شده اند و به آن هیچ رغبتى ندارند.

خدا قرآن را براى سعادت ما فرستاده است، وظیفه ما این است که قرآن را بخوانیم و به آموزه هاى آسمانى آن، عمل کنیم، ما باید مسائل زندگى مادى و معنوى و موضوعات خانوادگى و اجتماعى خود را با قرآن تنظیم کنیم و در پرتو آن حرکت نماییم.

در بخشی از تفسیر آیه 92 - 101 سوره کهف می خوانید:

آنان ذُوالْقَرْنَیْن را گرامى داشتند و از دشمنان سرسختى به نام «یأجوج و مأجوج» به او شکایت کردند و گفتند: «یأجوج و مأجوج در این سرزمین فساد مى کنند، آیا ممکن است ما هزینه اى به تو بپردازیم و تو براى ما سدّى درست کنى تا میان ما و آنان مانع شود و آنان دیگر نتوانند به ما آسیب برسانند؟».

ذُوالْقَرْنَیْن در جواب آنان گفت: «آنچه خدا به من عطا کرده است از پیشنهاد مالى شما بهتر است. من نیازى به مال شما ندارم، شما فقط با نیروى انسانى خود مرا یارى کنید تا میان شما و دشمنان شما سدّ محکمى بسازم».

آنگاه دستور داد تا قطعات بزرگ آهن را میان دو کوه قرار دهند، این گونه بود که میان آن دو کوه از آن قطعات آهن پر شد. سپس به آنان گفت: «در اطراف آن آتش بیفروزید و در آن بدمید».

 ۱۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-107-154-6 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

سوره اِسراء
سوره کَهف
سوره مریم
سوره طه
پیوست هاى تحقیقى
منابع تحقیق
فهرست کتب نویسنده
بیوگرافى نویسنده

راهنمای دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 6

برای دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 6 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تفسیر باران - جلد 6
مهدی زاهدی
۱۳۹۶/۵/۵
بسیار عالی بود. کاش به جای به کار بردن متون سنگین و خسته کننده در کتاب‌های دینی دانش اموزان، از متون همچین تفاسیری بهره برده میشد. به راستی که جوانان اشتیاق بیشتری برای خواندن تفسیر کتاب رحمت الهی می‌ورزیدند. دستتون درد نکنه. اجرتون با امام زمان (عج)
کاربر wɨ乙ad
۱۳۹۷/۸/۱۰
عالی
مهناز مردونی
۱۳۹۶/۱/۲۳
خیلی ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)