دانلود کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی نوشته‌ی علی محمد رجبی و جواد مختار رضایی، نحوه ثبت‌نام و نصب، طریقه ایجاد کانال و گروه، تنظیمات و اعلان‌ها، مدیریت دانلود و کاهش مزاحمت و ارتقاء امنیت در تلگرام را به شما آموزش می‌دهد.

در میان برنامه‌های پیام‌ رسانی که این روزها در موبایل‌ها دیده می‌شود، بدون شک تلگرام یکی از محبوب‌ترین آن‌ها به حساب می‌آید. این اپلیکیشن را دو برادر برنامه‌نویس روس در سال 2013 طراحی کردند. تلگرام به دلیل داشتن امکانات بسیار بالای خود در بازۀ زمانی کوتاه به یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام‌‌رسان در کل جهان مبدل شد.

خیلی از شما بخش مهمی از زمان روزانه خود را در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گذرانید. در این فضا زندگی می‌کنید. شاد و غمگین می‌شوید، به کارهای روزمره خود می‌پردازید و در دنیای سرگرمی و اخبار غوطه‌ور شده و از دریچه صفحات روشن تلفن همراه خود در دنیایی پرهیاهو به گشت و گذار می‌پردازید ولی یک سوال: تا چه میزان مهارت‌های لازم برای این نوع از زندگی را کسب کرده‌اید؟ آیا با امکانات و ابزارهایی که در فضای مجازی در اختیار دارید آشنا هستید؟ آیا فرصت‌ها و تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی مجازی را می‌شناسید؟ آیا از سواد کاربری فضای مجازی، سوادرسانه‌ای و سواد اطلاعاتی لازم برخوردارید؟

 ۲۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6598-66-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
ثبت نام و نصب تلگرام
تنظیمات گفتگو
ایجاد کانال جدید
مدیریت کانال
ایجاد گروه جدید
مدیریت گروه
مدیریت دانلود خودکار رسانه‌ها
پاک کردن حافظه موقت تلگرام
تنظیمات اعلان‌ها و صداها
حذف اکانت تلگرام
ارتقاء امنیت تلگرام
کاهش مزاحمت در تلگرام
اعلان‌ها در سیستم عامل‌های اندروید و آیفون
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

برای دانلود کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

نظرات کتاب تلگرام و هرآنچه باید از آن بدانید: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

محمد عباسی
۱۳۹۸/۸/۲۸
برای من که چندین سال هست توی دنیای مجازی هستم، راستش کمی گیج‌کننده بود، حالا دیگر کاربران بماند. طراحی خوب نبود، توضیحات نداشت، تقریبا میشه گفت کامل کامل نبود، هزینه‌ی کتاب بالا بود نسبت به محتوای کتاب و ایرادات جزئی دیگه که امیدوارم نسبت به همه‌ی نظرات کوشا باشید تا کتاب‌خوان‌ها بتوانند لذت را و و کتاب‌خوانی بیشتر تجربه در کنارش چاشنی عمل رو به محتوای کتاب به کار ببرند تا در زندگی کار موفق باشن. خداقوت.
مشاهد همه نظرات (۱)