دانلود کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها

در کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها به نویسندگی هرژه، تن تن و کاپیتان هادوک در توطئه‌ای که به منظور براندازی یک حکومت شکل گرفته گیر می‌افتند و به شرکت در آن محکوم می‌شوند و به دنبال آن تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

تن تن: در سرزمین پیکاروها (Tintin and the picaros) بیست و سومین داستان از داستان‌های جذاب مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است. این کتاب آخرین کتاب هرژه است که توسط او به اتمام رسید.

موضوع کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها چیست؟

در این داستان می‌بینید که تن تن و کاپیتان هادوک پس از تحت تعقیب قرار گرفتن، با یک گروه مبارز مسلح همراه شده و ماجراهای هیجان‌انگیزی را تجربه می‌کنند.

کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها هم از لحاظ داستان و هم از لحاظ سبک نقاشی‌ها و رنگ آمیزی، با دیگر داستان‌های این مجموعه تفاوت‌های زیادی دارد.

درباره‌ی مجموعه‌ی تن تن:

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های جذاب به رشته‌ی تحریر درآمده است.

 ۶۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7118-20-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها

برای دانلود کتاب تن تن: در سرزمین پیکاروها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: در سرزمین پیکاروها

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Pedram Ghobadi
۱۳۹۹/۲/۱۶
عالی من خیلی کتاب خوان‌ام و این هم به نظرم عالیه
ﻛﺎﻣﻴﺎﺭ اﻣﻴﻦ
۱۳۹۹/۳/۱۱
ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ و ﻣﻬﻴﺞ
سارا سارا
۱۳۹۹/۳/۵
کتاب خوبی بود بدرد نوجوانان میخوره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)