دانلود کتاب تن تن: گنج راکهام سرخ پوش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: گنج راکهام سرخ پوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: گنج راکهام سرخ پوش

کتاب تن تن: گنج راکهام سرخ پوش به نویسندگی هرژه، در ادامه‌یِ داستانِ راز تک شاخ، به ماجرای مربوط به تن‌تن به همراه کاپیتان هادوک و دوپونت‌ها پرداخته که عازم جزیره‌ای در اقیانوس اطلس می‌شوند تا گنج سر فرانسیس هادوک را پیدا کنند.

گنج راکهام سرخ پوش (Tresor de rackham le rouge) یکی از داستان‌های جذاب و جالب مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است.

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

 ۶۵ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-31-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: گنج راکهام سرخ پوش

برای دانلود کتاب تن تن: گنج راکهام سرخ پوش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: گنج راکهام سرخ پوش
Sio n
۱۳۹۹/۴/۴
من کلا کمیک و داستان مصور خیلی دوست دارم و باید بگم که تن تن از جمله معدود داستان‌هایی هست که همه جذبش میشن!
و به شخصه فکر میکنم به خاطر سبک ماجراجویی-هیجانی داستان باشه
خلاصه که خیلیییی کتابای تن تن خوبننن
آوینا عباسی
۱۳۹۹/۳/۱۷
من خیلی از این کتاب خوشم آود ونکات آموزنده هم داشت وماجراجویی بود ممنون
پارسا دشتی
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
خیلی خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)