دانلود کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

همراه با دکتر آرام (محقق علوم متافیزیک، روانشناسی و فرا روانشناسی، مغناطیس درمانی و طب گیاهی) تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان را فرا گیرید. مطالب این کتاب به صورت کاملا روان و گام به گام برای شما شرح داده شده است.

در مراکز مختلف آموزشی به ما مطالب زیادی را آموزش می‌دهند. همه آنها می‌خواهند مطالب و داده‌های آنها را بیاموزیم. همه سعی می‌کنند مطلب بیشتری به ما یاد بدهند و آنها از  اینکه این همه مطلب به ما آموخته‌اند به خودشان می‌بالند. زمانی که وارد اجتماع می‌شویم یادگیری هنوز ادامه دارد. شاید بخواهیم شماره تلفنی را حفظ کنیم یا اینکه روش کار کردن دستگاهی را یاد بگیریم. کمی که به سنین بالاتر نزدیک می‌شویم استفاده از حافظه ویادگیری بیشتر نمایان می شود و ممکن است در اثر استفاده نکردن از مغز دچار مشکلات فیزیکی و ناراحتی‌هایی همانند فراموشی بشویم.

از آنجایی که در کتاب های یادگیری بیشتر در مورد مزایای یادگیری صحبت می‌شود و جای تکنیک‌های کاربردی خالی است، این کتاب به جای فلسفه یادگیری و مزایای آن به نحوه یادگیری و ارائه تکنیک‌های یادگیری پرداخته است. مدیریت زمان جهت یادگیری و آمادگی شرایط ذهنی از مسائل مهم کتاب می‌باشد. شما به عنوان فردی که باید مطالعه بخشی از زندگی شما باشد باید بدانید مغز در چه حالتی بیشترین کارایی را دارد و اگر با خصوصیت‌های مغز آشنا نباشید در اکثر مواقع متوجه می‌شوید که در حال تلف کردن وقتتان هستید و مطالعه‌تان هیچ گونه راندمانی در پی نخواهد داشت.

 ۱۳۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8561-96-8 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
یادگیری عجب کار شگفت انگیزی است
مدیریت زمان
از یک تا شش بشمارید
مدت زمان یادگیری مغز - زنگ تفریح
گرد کردن زمان
کیفیت کار نه کمیت کار
روش مطالعه
مرور سریع مطالب خوانده شده
تند خوانی
تند خوانی روشی برای تمرکز و درک بیشتر مطالب
زمان و محل مناسب مطالعه
خود باوری: هدایت کننده انرژی فردی
جاه طلبی خود را سر و سامان دهید
آواز خواندن و ایروبیک راهی برای تخلیه شدن
شگردهای یادگیری موثر
عقل سالم در بدن سالم است
کار نیکو کردن از پر کردن است
تعیین هدف
نشستن و مطالعه
نقش تلویزیون و فیلم‌ها
فشار روانی خود را کنترل کنید
شروع کار
قانون طبیعت
مطالعه گروهی
سحر خیز باشید.
نقش ترانه در یادگیری
تکنیک خزیدن ضربدری
مراحل تکنیک خزیدن ضربدری
هماهنگی نیمکره راست و چپ مغز
چگونه به خودتان تلقین کنید
با از بین بردن استرس یادگیریتان را افزایش دهید
تنفس دیافراگمی
سناریو آرامش- مدیریت استرس
تمرین تقویت مغزی
کیمیاگری مغزی (تمرین تقویت مغزی)
مراکز انرژی همچون مبدّل‌های انرژی
رهایی از استرس
اعجاز آدمک مغزی
سناریو آدمک مغزی
موفقیت
سناریو موفقیت
آلفای ذهنی
استفاده از تلقین دریادگیری
روش‌های یادگیری
اعتماد به نفس و یادگیری
سناریو اعتماد به نفس و یادگیری
چه بخوریم تا هوشیارتر باشیم
تاثیر موسیقی بر روی رشد فکری و خلاقیت
تأثیر مغناطیس بر یادگیری و تمرکز فکر
خلاصه

راهنمای دانلود کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

برای دانلود کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

نظرات کتاب تکنیک‌های یادگیری سریع و آسان

نورآفرین توکلی
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
سپاسگزارم از این صفحه که می‌تونیم قدردانی و سپاس خودمون رو ثبت کنیم چراکه بابت هر آنچه خوبی و تعالی که دریافت می‌کنیم؛ هنگامی که می‌نویسیم و ثبت می‌کنیم سپاس و قدردانی را به کائنات اعلام می‌کنیم از اینکه این کتاب و یا کلاسی را سر راه ما قرار داده است تا در مسیر رشد و شکوفایی گام برداریم، سپاسگزارم از این کتاب ارزشمند و همه کلاسهایی که عاشقانه شرکت کردم با اینکه از مطالعات متافیزیک برخوردار بودم ولی در جایگاه یک دانشجو دنباله رو بودم، هدایت الهی همراهی‌ام کرد تا بتوانم تمام دوره‌ها را طی کنم؛ از شعور پنهان این کتاب و تمام راهکاها سپاسگزارم که با استفاده از آن و روشهای هیپنوتیزم معدل ترم دانشگاه را به19/38 برسانم و این باعث ایجاد شرایط مطلوب و هماهنگی اساتید دکترا برای رفع مشکلات در انتخاب واحدهای بعدی شد از تمام درسها و کلاسهای حضوری و تمام تلاشهای استاد برای انتقال مفاهیم عملی به افراد جهت رشد و شکوفایی و تعالی و معرفت باطنی سپاسگزارم و نیز از خدای مهربان هدایت کننده‌ام سپاسگزارم
association vectory
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
تشکر بسیار زیاد از شما استاد بزرگوار از این که شما به تمامی ملت‌ها از طریق علم خود خدمت می‌نماید.. یک سوال داشتم استاد محترم این است که اگر من هنگامی که کتاب را میخوانم ویا مطالعه کنم هیچ متوجه کتاب نمی‌شوم و به فکر من آنچه که بیرون از کتاب باشد یاد من می‌آید؟ حالا چطور میشود که در هنگام کتاب خواندن متوجه کتاب باشم.... تشکر از شما.....
Great Aziz
۱۳۹۷/۳/۱۶
کتاب جامعیت خوبی داره و مطالب جالبی رو بیان میکنه ولی از تکنیک و ابزارهای جدید یادگیری چیزی نمیکه و در بعضی قسمتهای اون بقیه محصولات موسسه هم تبلیغ میشه
مشاهد همه نظرات (۴۸)