دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل

  • از: جورج سمیوئل کلاسون
  • ناشر: سبکتو
  • ۶۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ثروتمندترین مرد بابل

جورج سمیوئل کلاسون در کتاب ثروتمندترین مرد بابل، به شما می‌گوید که نه تنها پول چرک کف دست نیست، بلکه وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف و آرزوهایمان است. این میکروکتاب بهترین راهنمای شما در راه ثروتمند شدن است.

بابل یکی از اولین شهرهایی که تمدن در آن شکل گرفت و ثروتمندترین شهر دوران باستان بود. پول برای اولین بار در بابل شکل گرفت و اولین معامله انجام شد. اما این شهر ثروتمند، دارای هیچ منابع طبیعی نبود، در هیچ مسیر تجاری قرار نداشت و بارندگی در آن بسیار کم بود. اما چطور به چنین ثروت عظیمی رسید؟

در میکروکتاب ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon) می‌خوانیم که چطور به پول برسیم و چطور به ثروت خودمان بیفزاییم. کتابی که الهام‌بخش افراد ثروتمند دنیا از جمله رابرت کیوساکی هم بوده است. در ثروتمندترین مرد بابل تمام قوانینی که برای ثروتمند شدن و خداحافظی با بی‌پولی نیاز است، گردآوری شده است.

همه ما در زندگی رویا‌ها و آرزو‌هایی داریم که برای تحقق بخشیدن به آن‌ها باید یاد بگیریم چگونه پول خود را خرج کنیم تا به خواسته‌هایمان برسیم. اصول پایه‌ای مدیریت موثر پول در یک نگاه شامل موارد زیر است:

- 10 درصد از کل درآمدتان را در یک صندوق سرمایه‌گذاری ذخیره کنید.
- یاد بگیرید که با 90 درصد یا مقدار کمتری از درآمدتان امرار معاش کنید.
- سرمایه خود را صرف پروژه‌های مطمئن کنید و از سود مرکب استفاده کافی را ببرید.
-‌ فقط در حوزه‌هایی که تخصص دارید یا با افرادی که تجربه کافی دارند، سرمایه‌گذاری کنید.
- خانه‌ای را خریداری کنید تا مجبور به دادن اجاره نشوید.
- یک بیمه کامل داشته باشید.
- همیشه روش‌های مختلف را برای افزایش درآمد در نظر بگیرید.

در ادامه این میکروکتاب و در 9 فصل به توضیح قوانینی که در یک قرن گذشته موجب ثروتمند شدن افراد شده پرداخته می‌شود.

جورج ساموئل کلاسون (George Samuel Clason)، نویسنده و ناشری آمریکایی است. او که در رشته مهندسی تحصیل کرده بود، اولین شرکت خود را در زمینه نقشه‌کشی تاسیس کرد. این شرکت به موفقیت‌های بزرگی در زمان خودش رسید اما در رکود بزرگ آمریکا از دست رفت. شرکت بعدی او شرکت انتشاراتی کلاسون بود که نخستین ناشر نقشه راه‌ها در آمریکا بود. جورج جزواتی در مورد راه‌های رسیدن به ثروت و افزایش آن منتشر کرد که به سرعت مورد استقبال بانک‌ها و بیمه‌ها قرار گرفت و آن‌ها در تعداد زیاد آن را تکثیر کرده و به کارمندان‌شان دادند. کم‌کم شهرت این جزوه‌ها به حدی رسید که همه مردم در مورد آن شنیده بودند. جورج جزوات را با هم ادغام و کتاب ثروتمندترین مرد بابل را منتشر کرد. این کتاب تبدیل به یکی از مهم‌ترین کتاب‌های موفقیت دنیا شد.

در بخشی از میکروکتاب ثروتمندترین مرد بابل می‌خوانید:

هر کجا عزم و اراده باشد می‌توان راهی یافت. فردی که آزادانه پول خرج می‌کند و فراتر از منابع درآمدیش زندگی می‌کند، بذر بیهوده‌ای را با شور و اشتیاق می‌کارد و مطمئن است که فقط حقارت و دردسر برداشت خواهد کرد. سرانجام، بار بدهی ممکن است چنان سنگین شود که فرد وسوسه شود از پرداخت بدهی شانه خالی کند و کارش را از سر بگیرد. در این مرحله، ماهیت واقعی شخص برای همه آشکار می‌شود. فرد ضعیف همچنان به کار خود ادامه می‌دهد، در حالی که شخص دیگری که به دنبال کسب موفقیت است راه دیگری پیدا خواهد کرد. عزم راسخ کلید موفقیت است. فرد با عزم راسخ همیشه در بلند مدت راهی برای موفقیت می‌یابد. فرد بی‌اراده همیشه آماده است به محض این که کار سخت به نظر رسید تسلیم شود. اگر در وجود انسانی ذات بردگی باشد، صرف نظر از این که از چه اصل و نسبی است، او برده می‌شود، آیا او همانند فردی است که در جستجوی طبقه اجتماعی مناسب خود است؟

اگر انسانی در وجودش روح مردی آزاده جاری باشد، او علی‌ رغم بد اقبالیش در شهر خود مورد احترام نخواهد بود؟

 ۸۲ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: مردی که طالب طلا بود
فصل دوم: ثروتمندترین مرد بابل
زمان
مطالعه
اصول اساسی کسب ثروت
فصل سوم: 7 راه‌حل برای ثروتمند شدن
کیف پول‌تان را پر کنید
هزینه‌هایتان را کنترل کنید
پول‌تان را تکثیر کنید
از سرمایه‌تان در برابر خطرات احتمالی محافظت کنید
در زمینه مسکن سرمایه‌گذاری کنید و خانه‌ای از خود داشته باشید
برای تأمین درآمد آینده‌تان تدبیری بیندیشید
توانای خود را برای کسب درآمد افزایش دهید
فصل چهارم: راه جذب خوش‌شانسی
فصل پنجم: پنج قانون طلایی
فصل ششم: وام دهنده طلای بابل
فصل هفتم: دیوارهای بابل
فصل هشتم: تاجر شتر بابل
فصل نهم: لوح‌های گلی
مرد خوش‌شانس به بابل راه می‌یابد
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل

برای دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ثروتمندترین مرد بابل

نظرات کتاب ثروتمندترین مرد بابل

Hamid Programmer
۱۴۰۰/۱/۱
کتابی بی نظیر برای ثروتمند شدن، درسهایی اساسی وکلیدی برای ثروتمند شدن با پول بسیار کم به شما می‌دهد. خواندن کتاب برای کسانی که همیشه از بی پولی شکایت دارند و نمی‌دانند چکار کنند توصیه می‌شود هر چند الان کارآفرینان و ثروتمندان هم از اصول این کتاب استفاده می‌کنند.
سیاوش احراری
۱۳۹۹/۸/۲۴
ساده و موثر توصیه میشه بخونیدش اابته با کتاب اصلی مطالب خیلی بیشتری دستتون رو میگیره.. این کتاب مغز تمام داسستانهای ثروت اندوزیه ولی شاخ برگ نداره.. پس انداز سرمایه گذاری اصولی.. خلاصه و تمام..
ساجده گودرزی
۱۳۹۸/۱/۲۵
خیلی کتاب خوبیه یه حالت داستان واری داره که شما رو از خوندن خسته نمیکنه و در کنارش نکات آموزنده‌ای رو میگه که در طول زندگی مطمئناً به درد میخوره، همش به خودم میگم کاش زودتر باهاش آشنا میشدم
مشاهد همه نظرات (۴۰)