دانلود کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

  • از: مرتضی لطف الهی
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

در کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، مجموعه‌ای ارزشمند از دانش و تجربیات متخصصین حوزه کسب‌ و کار اینترنتی و مرتضی لطف الهی آمده است که به ‌صورت کاملاً کاربردی و به زبان ساده نوشته شده است.

جاده ابریشم، شبکه راه‌های به هم پیوسته‌ای بود که از یک سو غرب و شرق و جنوب آسیا را به هم وصل می‌کرد‌ و از سوی دیگر به شمال آفریقا و شرق اروپا متصل بود. جاده ابریشم که با هدف بازرگانی ساخته شده، تا سده پانزدهم میلادی به مدت 1700 سال بزرگترین شبکه بازرگانی دنیا بود. اکنون اینترنت بزرگترین شبکه ارتباطی دنیاست و تمام کشورهای جهان را به هم متصل می‌کند. به مدد انواع نرم‌افزارها در بستر اینترنت، تجارت در فضای مجازی روز به روز در حال توسعه است. بنابراین منطقی‌‌ست اگر شبکه اینترنت را به جاده ابریشم همانند کنیم و آن را جاده ابریشم مجازی بنامیم. امروزه هر تجارت و بیزینسی خارج از جاده ابریشم مجازی، محکوم به شکست است. 

دنیای امروز و هر آنچه در آن جریان دارد، به سرعت در حال تغییر است. تکنولوژی و فناوری دلیل اصلی این تحول سرسام‌آور است. هر سازمان و هرکس خود را با این تغییرات تطبیق ندهد، ناگزیر از شکست خواهد بود. دنیای کسب‌ و‌ کار نیز مستثنی از این تغییرات نبوده و حتی نسبت به سایر موارد، بسیار متأثر از این فرآیند تغییر در جامعه امروزی است. با ظهور اینترنت و تجهیزات دسترسی به جهان مجازی به خصوص تلفن‌های همراه هوشمند، زندگی و فرهنگ اجتماعی مردم دستخوش دگرگونی شده و اولویت انتخاب تغییر کرده است. کسب‌ و کارهای فراوانی در بستر اینترنت ایجاد شده و شبکه‌های مجازی هزاران میلیارد دلار به چرخه اقتصاد جهانی پول وارد کرده‌اند. شبکه‌های اجتماعی و نفوذ هر چه بیشتر آن‌ها در میان کاربران مختلف در تمام نقاط دنیا موجب شده تا این شبکه‌ها به ابزاری مناسب برای تبلیغات و تجارت الکترونیکی تبدیل شوند. در دنیای پر رقابت امروزی، یافتن شغلی مناسب که امنیت خاطر را به همراه داشته و درآمد آن کفاف زندگی امروزی را بدهد، کار بسیار سختی است. 

راه‌اندازی یک کسب‌ و کار سنتی نیز نه تنها نیاز به سرمایه زیادی دارد، بلکه با توجه به تغییر عادات خرید و مصرف جامعه، ریسک بزرگی محسوب می‌شود؛ اما با داشتن تفکری خلاقانه و نوآور و یک گوشی هوشمند، با حداقل سرمایه ممکن در هر نقطه از جهان، بدون در نظر گرفتن سن و تحصیلات، می‌توان کسب‌ و کار پر رونقی راه‌اندازی کرد. کافی است نقشه راه را بدانیم و در کسب‌ و کار شبکه‌ای یک خبره و حرفه‌ای شویم. 

در کتاب جاده ابریشم مجازی علاوه بر تعریف عبارات و اصطلاحات کاربردی، تمام آنچه را که برای راه‌اندازی یک بیزینس موفق در بستر وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی با حداقل سرمایه و امکانات مورد نیاز است، آورده شده است. با خواندن این کتاب، شما علاوه بر آموختن روش‌های جذب و نگهداری مشتری، با انواع شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و قادر خواهید بود علاوه بر انتخاب شبکه‌های مجازی مناسب و متناسب با حوزه کسب‌وکار خود، متدهای برندسازی را فرا گرفته و با قدم‌های استوار بر قله موفقیت قرار گیرید. 

در واقع کتاب جاده ابریشم مجازی، نقشه راه و استراتژی مناسبی را برای راه‌اندازی و موفقیت کسب‌ و کار در اختیار شما قرار می‌دهد تا آگاهانه و با دانش قدم در راهی بگذارید که نویدبخش روزهای درخشان و پر رونق برای شماست. 

در پایان کتاب، به گونه‌ای دیگر از بازاریابی شبکه‌های مجازی، یعنی بازاریابی سیاسی در شبکه‌های اجتماعی اشاره شده است که با توجه به رویه‌های کنونی در کارزار انتخاباتی، مطالعه آن برای فعالان حوزه سیاسی و انتخاباتی خالی از لطف نخواهد بود. البته باید به این نکته اذعان داشت که بازاریابی سیاسی در شبکه‌های اجتماعی خود مبحث مفصلی است که در مجالی آتی به آن خواهیم پرداخت.

 ۱۷۶ صفحه، ۸۷۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-644-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
توصیه‌نامه آرین سلیمانی
توصیه‌نامه Deem Durand
فصل اول: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی چیست؟
فصل دوم: قوانین موفقیت
فصل سوم: راه‌اندازی کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی
فصل چهارم: ارتباط با مخاطبین
فصل پنجم: متد‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی
فصل ششم: مراحل انتخاب بهترین شبکه‌های اجتماعی متناسب با کسب و کار
فصل هفتم: برندسازی در شبکه‌های اجتماعی
فصل هشتم: مارکتینگ‌های موفق در ایران
تقدیر و تشکر
منابع

راهنمای دانلود کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

برای دانلود کتاب جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جاده ابریشم مجازی: استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
کتاب جالبی است. امادربعضی مواضع ضعیف عمل کرده
Shima Shojaee
۱۳۹۷/۸/۱
واقعا عالیه
shiva salarian
۱۳۹۹/۱/۲۰
90درصد هرچیزی که هرجایی خوندین یا تجربه کردین رو میتونین توی این کتاب پیدا کنین این کتاب، بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی و در کمترین زمان اکثر مطالبی ک باید بدونین و رعایت کنین رو بهتون میگه بنظر من کتاب خوبی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)