دانلود کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم

  • از: حسن لطفی
  • ناشر: انتشارات زانکو
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم

کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم نوشته‌ی حسن لطفی، مجموعه‌ای کامل از واژگان زبان انگلیسی، تست‌های استاندارد ویژه‌ی کنکور‌، آموزش گرامر، کلمات مترادف و معانی آن‌ها و... است و تمام مواردی که برای موفقیت در تست‌زنی درس زبان انگلیسی برای تمامی رشته‌ها نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

آخرین درسی که در دفترچه عمومی کنکور وجود دارد، درس زبان انگلیسی است. این درس هم مثل بقیه‌ی دروس عمومی 25 تست دارد. اگر شما درصد خوبی در این درس کسب کنید با در نظر گرفتن نمودار و تراز زبان انگلیسی در کنکور سراسری، به شکل قابل توجهی رتبه‌ی شما ارتقا پیدا خواهد کرد؛ زیرا دانش‌آموزان بسیاری هستند که درصد منفی در انگلیسی کسب می‌کنند. مشخص است که هر کسی هر اندازه که تلاش و زحمت خود را بیشتر کند، نتیجه‌ی بهتری می‌گیرد. کنکور هم از این قاعده مستثنی نیست. پس می‌توان گفت شما با اختصاص دادن وقت و زحمت کشیدن برای این درس نتیجه‌اش را می‌گیرید و هیچ ضرری نمی‌کنید. در حال حاضر دو نوع کنکور زبان انگلیسی وجود دارد: اختصاصی و عمومی. مباحث این کتاب، کنکور زبان عمومی است.

کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم به چه مباحثی می‌پردازد؟

این کتاب واژگان هر درس را در صفحات textbook به طور کامل معرفی می‌کند، 500 تست استاندارد و کنکوری از کلمات را به همراه پاسخنامه ارائه می‌دهد. اقسام کلام و همایندها برای واژه‌های ضروری کتاب درسی و ضرب‌المثل‌های آن را با ترجمه و افعال بی‌قاعده را با معنی‌شان معرفی می‌کند. تست‌های متنوع واژه‌های کاربردی کنکور از پایه‌های دهم و یازدهم و دوازدهم را به صورت درس به درس ارائه می‌دهد. تمامی ریدینگ‌ها و مکالمه‌های کتاب درسی را پاراگراف به پارگراف و خط به خط ترجمه می‌کند. گرامرها را همراه با نکات کلیدی و تکمیلی آموزش می‌دهد. جدولی از مترادف‌ها و متضادهای ضروری جهت آمادگی در کنکور دارد. چگونگی مطالعه و پاسخ به کلوز تست‌ها و متن‌های درک مطلب را با ارائه چندین نمونه آموزش می‌دهد. درسنامه جامع و کامل هر درس را با نکات اضافی و تکمیلی دربردارد. 435 لغت ضروری و کاربردی که در ده سال اخیر در آزمون‌های زبان به کار رفته است را ارائه می‌کند. روش مطالعه زبان انگلیسی برای کنکور سراسری را با جزییات و برنامه‌‌ریزی توضیح می‌دهد و ... .

کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به داوطلبان کنکور تمامی رشته‌ها که به دنبال کسب نتیجه مطلوب و موفقیت در کنکور هستند، توصیه می‌شود. همچنین مباحث کتاب حاضر جزوه‌ای جامع حتی جهت داوطلبان کنکور منحصرا زبان است.

در بخشی از کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم می‌خوانیم:

مهمترین و اصلی‌ترین فعلهای کمکی در زبان انگلیسی که کاربرد بسیاری در زبان انگلیسی دارند، عبارتند از :

Am, is, are, was, were, will, Would, have, has, had

نکته مهم 2 : هرگاه بخواهیم جمله‌ای را منفی کنیم بایستی به فعل کمکی موردنظر زمان جمله قید منفی‌ساز not و یا مخفف آن n’t اضافه کنیم.

نکته مهم 3: در جملاتی که فعل کمکی دارند برای سوالی کردن آن‌ها کافی است جای فاعل جمله را با فعل کمکی عوض نماییم.

تعریف فاعل جمله: کسی یا چیزی است که جمله در باره آن صحبت می‌کند و انجام دهنده عمل جمله است. بنابراین فاعل جمله همیشه در ابتدای جمله بکار می‌رود.

 ۴۵۱ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-993-399-0 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم

برای دانلود کتاب جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جزوه کامل کنکور زبان انگلیسی پایه هفتم تا دوازدهم

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Jamile Ghasemi
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
درجه یکهههههههههه عالییییییی
ثریا میرزایی
۱۳۹۹/۱۲/۷
کتاب در خور تحسینی هست
با تشکر از کتابراه
امیر نوری
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
جالب و خسته نباشید به نویسنده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)