دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

  • از: جفری لانگ، علی نقی قاسمیان نژاد
  • ۴۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 نوشتۀ جفری لانگ، درباره‌ی تجربیات نزدیک به مرگ، دلایل قانع کننده‌ای مبنی بر اینکه ذهن و هشیاری را نمی‌توان به فعالیت‌های مغز تنزل داد ارائه می‌دهد.

با توجه به این که کتاب یک بار در نشر جلد اول به صورت مبسوط به خوانندگان معرفی شد در این قسمت صرفا نظر چند تن از محققان تجربه نزدیک به مرگ درباره این کتاب آورده می‌شود.

1) اگر کسی برای ادامه‌ی زندگی پس از مرگ دلیل خواست او را به این کتاب ارجاع دهید (دانیون و کاترین برینکلی مولفان کتاب اسرار نور).

2) هر از چند گاهی، کتابی منتشر می‌شود که تاثیر بی‌اندازه‌ای روی تکامل معرفت بشر دارد... مثل پژوهش با ارزش لانگ (جیمز ون پراگ، مولف کار ناتمام).

3) لانگ و پری کار فوق العاده‌ای در شفاف سازی اتفاقات اخیر در بررسی‌های تجربه‌ی نزدیک به مرگ انجام داده‌اند. پژوهش لانگ ما را گامی به حل منطقی معمای زندگی پس از مرگ نزدیک‌تر می‌کند (ریموند مودی، مولف کتاب زندگی پس از زندگی).

 ۷۷ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 7: دلیل پنجم: مرور کامل رویدادهای زندگی
فصل 8: دلیل ششم: مشاهده اموات فامیل و آشنایان
فصل 9: دلیل هفتم: تجربیات نزدیک به مرگ کودکان
فصل 10: دلیل هشتم: همسانی تجربیات در سرتاسر دنیا
فصل 11: دلیل نهم: زندگی‌های تغییر یافته
نتیجه گیری
یادداشت‌ها

راهنمای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

برای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

نظرات کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

پگاه مرادی
۱۳۹۹/۸/۲۲
بااینکه موفق نشدم جلداول روطالعه کنم اماجلددوم هم بسیارآموزنده وعالی هست هنوزتموم نشده کتاب تااینجاک دارم میخونم خیلی جذبش شدم ازنویسندش خیلی ممنونم تازه پدربزرگم روازدست دادم خیلی دوست داشتم بدونم چ اتفاقی می‌افته بعدازمرگ باخوندن این کتاب واقعامیفهمی ک فقط بایدمهربان بود.
کوشا عابدینی نسب
۱۳۹۷/۱۱/۲
با سلام: از آنجایی که جلد دوم بیشتر به شرح تجربه افراد پرداخته بود برایم جذاب تر بود. ما شرقی‌ها به دلیل اعتقاد به خدا و روز بازپسین خیلی نیازی به دلیل پردازی و اثبات جهان پس از مرگ نداریم. به هرحال تلاش نویسنده برای متقاعد کردن جهان ماشینی و مادی غرب ستودنی است.
Atena MP
۱۳۹۹/۳/۳۰
در این کتاب معرفی ظرفیت‌های کشف نشده‌ی انسان و اینکه چقدر میتونه دیدگاه ما به مرگ روی چگونگی زندگی ما تاثیر بذاره واقعا جذابه، بعد خوندنش میفهمیم واقعا خیلی چیزا ارزش اهمیت دادن نداره و مهربانی، صلح و عشق از همه چی مهمتره.
مشاهد همه نظرات (۳۰)