دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

  • از: جفری لانگ، علی نقی قاسمیان نژاد
  • ۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 نوشتۀ جفری لانگ، درباره‌ی تجربیات نزدیک به مرگ، دلایل قانع کننده‌ای مبنی بر اینکه ذهن و هشیاری را نمی‌توان به فعالیت‌های مغز تنزل داد ارائه می‌دهد.

با توجه به این که کتاب یک بار در نشر جلد اول به صورت مبسوط به خوانندگان معرفی شد در این قسمت صرفا نظر چند تن از محققان تجربه نزدیک به مرگ درباره این کتاب آورده می‌شود.

1) اگر کسی برای ادامه‌ی زندگی پس از مرگ دلیل خواست او را به این کتاب ارجاع دهید (دانیون و کاترین برینکلی مولفان کتاب اسرار نور).

2) هر از چند گاهی، کتابی منتشر می‌شود که تاثیر بی‌اندازه‌ای روی تکامل معرفت بشر دارد... مثل پژوهش با ارزش لانگ (جیمز ون پراگ، مولف کار ناتمام).

3) لانگ و پری کار فوق العاده‌ای در شفاف سازی اتفاقات اخیر در بررسی‌های تجربه‌ی نزدیک به مرگ انجام داده‌اند. پژوهش لانگ ما را گامی به حل منطقی معمای زندگی پس از مرگ نزدیک‌تر می‌کند (ریموند مودی، مولف کتاب زندگی پس از زندگی).

 ۷۷ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 7: دلیل پنجم: مرور کامل رویدادهای زندگی
فصل 8: دلیل ششم: مشاهده اموات فامیل و آشنایان
فصل 9: دلیل هفتم: تجربیات نزدیک به مرگ کودکان
فصل 10: دلیل هشتم: همسانی تجربیات در سرتاسر دنیا
فصل 11: دلیل نهم: زندگی‌های تغییر یافته
نتیجه گیری
یادداشت‌ها

راهنمای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2

برای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 2
مازیار جهانپور
۱۳۹۷/۱/۲۴
پدر من به تازدگی دار فانی را وداع گفتند. با خواندن این کتاب واقعا تسلی خاطر خاصی را پیدا کردم. به نظر من همه باید این کتاب را مطالعه نمایند. این کتاب دو جلد دارد.
کاربر Gh
۱۳۹۶/۷/۳۰
پیشنهاد می‌کنم کسانی که عزیزترین فرد زندگیشون رو از دست دادن و به این خاطر شرایط روحی خیلی بدی دارن حتما این دو جلد کتاب رو مطالعه کنن. امید مجدد به دیدار عزیز از دست رفته با خواندن این کتاب اتفاق می‌افتد.
علی ایمانی نسب
۱۳۹۵/۷/۲۰
جناب دکتر قاسمیان همه کتابهاشون عالیست! جالبه برام که نظر دهندگان بیشتر خانم‌اند. گویا خانمها به خاطر لطافت روحیشون بیشتر سمت این مقوله کشیده میشن. ایمانی نسب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱)