دانلود کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب

کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب نوشته‌ی راگنهیل اسکامل، داستان جوجه تیغی زحمت‌کشی را بیان می‌کند که به تازگی لانه‌ی دنجی برای خود ساخته اما دچار مشکلی می‌شود که به تنهایی نمی‌تواند آن را حل کند.

موضوع کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب چیست؟

زمستان رسیده و جوجه تیغی لانه‌ی خود را برای این فصل آماده کرده است اما یک سیب رسیده از بالای درخت سقوط می‌کند و روی پشت او گیر می‌کند. او چند دوست دارد که می‌تواند برای مشاوره به آن‌ها مراجعه کند اما راه‌حل‌های آن‌ها وضعیت او را بدتر می‌کند. او در پی حل مشکل خود با داستان‌های زیادی روبرو می‌شود.

کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب مناسب چه کسانی است؟

این کتاب می‌تواند برای کودکان پیش از دبستان و اول دبستان جذاب باشد. مطالعه‌ی جوجه تیغی و مشکل سیب به کودکانی که می‌خواهند به تازگی وارد جامعه شوند توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب می‌خوانیم:

او دور خودش مانند یک توپ خاردار حلقه زد به امید اینکه سیب بیفتد. ولی زمانی که حلقه خود را باز کرد، سیب قرمز آبدار هنوز آن‌جا بود. جوجه تیغی سعی کرد تا خودش و سیب را درون لانه زیبای جدیدش بکشد؛ اما آیا او می‌تواند وارد شود؟ نه. او نتوانست نه با سیب روی پشت خود. لانه بسیار کوچک بود.

 ۳۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب

برای دانلود کتاب جوجه تیغی و مشکل سیب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جوجه تیغی و مشکل سیب