دانلود کتاب جک و لوبیای سحر آمیز

  • ناشر: انتشارات پندار قلم
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جک و لوبیای سحر آمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جک و لوبیای سحر آمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جک و لوبیای سحر آمیز

کتاب جک و لوبیای سحر آمیز، برای کودک و نوجوانانی که در ابتدای راه آموزش زبان انگلیسی هستند بسیار مفید است، زیرا آنان را ترغیب به خواندن داستان‌های به زبان انگلیسی و نیز تقویت مهارت Reading می‌کند. به علاوه آشنایی با جملات و جمله‌بندی را به همراه دارد.

در بخشی از کتاب جک و لوبیای سحر آمیز (Jack and the Beanstalk) می‌خوانیم:

یکی بود یکی نبود. پسری به اسم جک خودش را در گنده‌ترین دردسر انداخت. همه‌چیز وقتی شروع شد که مادرش از او خواست گاو پیرشان را بدوشد. اما جک فکر کرد که دیگر از دوشیدن آن گاو خسته شده است.

Once upon a time, a boy named Jack got himself into the biggest, most humongous heap of trouble ever. It all started when Jack’s mama asked him to milk the old cow. But Jack decided he was tired of milking cows. “No way, no how. I’m not milking this brown cow now,” said Jack, and he decided to sell the old cow, so he’d never have to milk it again!

 ۱۲ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-878-96-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جک و لوبیای سحر آمیز

برای دانلود کتاب جک و لوبیای سحر آمیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جک و لوبیای سحر آمیز
پرنیا خسروی
۱۳۹۷/۹/۲۲
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)