دانلود کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات

کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات نوشته‌ی سید منصور میرمرادی، موضوعاتی مانند معاملات تجاری، تعریف صادرات، اتاق بازرگانی، کارت عضویت، ترخیص کالا، عوارض گمرکی، گواهی بازرسی و ... را مورد بررسی قرار می‌دهد.

امروز بخش تجارت خارجی بعنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی در بیشتر جوامع در حال پیشرفت شناخته شده است. با توجه به تجربه‌های اخیر، تنها کشورهایی قادرند از ابتکار عمل در این بخش برخوردار باشند که با توجه به اهداف بلند مدت اقتصادی - اجتماعی، برنامه‌های مشخصی را ساماندهی کرده باشند.

جوامعی که در این بخش توانسته‌اند سیاست‌های صحیحی را انجام دهند، علاوه بر اینکه بیشتر امکانات خود را در جهت رسیدن به پیشرفت و توسعه به کار گرفته‌اند، از مشکلاتی مانند تراز پرداخت‌ها جلوگیری کرده‌اند. در این کتاب قوانین تجارت ایران در زمینه صادرات و واردات به صورت جامع توضیح داده شده است.

در بخشی از کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات می‌خوانیم:

مالیات گمرک یکی از مهم‌ترین مالیات‌ها در تمامی کشورهای امروزی محسوب می‌شود و دولت‌ها بدین وسیله سازوکار نظام صادرات و واردات و به طور کل بازار داخلی و خارجی خود را تنظیم می‌کنند؛ برای مثال، با بالا بردن تعرفۀ گمرکی سعی در کمک کردن به بازار داخلی در برخی از موارد نموده و گاهی نیز بنا بر صلاح دید مسئولان اقتصادی کشور حتی تعرفه‌های مربوطه را نسبت به برخی از کالاها حذف می‌نمایند. آنچه مسلم است نقش پررنگ این مالیات در تنظیم نظام اقتصادی کشورهاست.

 ۲۸۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-266072-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: تعاریف و اصطلاحات
فصل 2: مجموعه قوانین گمرکی و صادرات و واردات
پیوست‌ها
منابع کتاب

راهنمای دانلود کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات

برای دانلود کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حقوق و قوانین صادرات و واردات

نظرات کتاب حقوق و قوانین صادرات و واردات

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.