دانلود کتاب حقیقتی در سراب اعصار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حقیقتی در سراب اعصار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حقیقتی در سراب اعصار

کتاب حقیقتی در سراب اعصار، با نثری ادبی، توسط سینا عباسی هولاسو، در مورد زندگی حضرت زینب (س) به نثر درآمده و وقایع و اتفاقات زندگانی آن حضرت از زمان تولد تا هنگام وفات ایشان نگاشته شده است.

در کتاب حقیقتی در سراب اعصار، از به شدت از زبان خشک تاریخی پرهیز شده است تا خواننده از مطالعه آن لذت ببرد. در کتاب حقیقتی در سراب ذکر شده که انسان را باید آموخت و از کینه‌ها و دسیسه‌های وارثان بدی نهراسید، خوبی را زمزمه کرد و درتمام وسعت شهر شب‌های بی‌پایان فانوس ایمان را آویخت تا شیاطین این حوالی بدانند که اینجا هنوز هم خدایی هست. اگر زمان، عصر عصبیت جاهلی مدرن است و شمشیرها مرگبارتر از قبل در کمین‌اند و شهر از توطئه و دشمن پر، آنکه نگران انسان است و حامی حقیقت، تمام فریادهایی که در خاموشی عزلت به سکوت نشسته‌اند را امید خواهد داد که در امتداد این سیاهی خورشیدی است که نفس می‌کشد.

نوشتن از زنی که در فاجعه جز زیبایی چیز دیگری را ندید و از حماسه مرثیه‌ای نساخت تا آن همه عظمت با نوحه تنها به گریه ختم نشود، همیشه سخت است و برای هر اندیشه‌ای طاقت فرسا است. نوشتن از زنی که شهامت و مردانگی در سر انگشتان اوست، قلمی را می‌طلبد که آبستن اعجاز باشد و آرامشی را می‌خواهد که قبل از هیچ توفانی نباشد.

 ۹۰ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6291-32-1 

چاپ ۱۳۹۲: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حقیقتی در سراب اعصار

برای دانلود کتاب حقیقتی در سراب اعصار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حقیقتی در سراب اعصار
امیرمحمد حاجی زاده
۱۳۹۷/۶/۲۳
عالی
فاطمه روح زاد
۱۳۹۷/۱/۲۳
فوق العاده بود..، کمتر نویسنده‌ای پیدا میشه که تو این راستا حرکتی کنه...
کاربر Shahrokni
۱۳۹۷/۵/۱۸
من نمیتونم با این قضیه کنار بیام که اسم امام و اهل بیت گرامی (ص) بدون پیشوند احترام بکار برده بشه.. اگ کار خیر میکنید بشیوه درست انجامش بدین... واقعا دوست داشتم ادامه بدم بخوندن... ولی این موضوع مانعم میشه.. رگ غیرت شیعه بودنم میزنه بالا...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)