دانلود کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)

کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر) با ارائه مثال‌های ساده، روان، هدف‌دار و متنوع، مفاهیم اساسی برنامه‌نویسی ++C را به صورت گام‌به‌گام آموزش ‌می‌دهد. این کتاب همچنین شامل 325 مثال و 14 پروژه برنامه‌نویسی به همراه حل و خروجی آن‌­ها است.

زبان برنامه‌نویسی ++C یکی از قدرتمندترین زبان­‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا است. این زبان در دانشگاه­‌ها نیز به عنوان یکی از مهم­ترین زبان­‌های رشته‌های کامپیوتر، فناوری اطلاعات، ICT، علوم کامپیوتر و رشته‌های مهندسی دیگر تدریس می‌شود. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چند مدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. ++C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند. یکی از روش‌‌های موفق یادگیری هر زبان برنامه‌نویسی، حل مسائل متنوع و آشنایی با الگوریتم‌های مختلف است.

 ۲۴۷ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7272-08-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۲۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه‌ای بر ++C
فصل دوم: ساختار تصمیم و حلقه تکرار
فصل سوم: توابع در ++C
فصل چهارم: آرایه‌ها و رشته‌ها
منابع

راهنمای دانلود کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)

برای دانلود کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)
مرتضی ر
۱۳۹۷/۱۱/۸
فوق العادست. خیلی روون از مسائل کوچیک شروع شده و رفته جلو. و با راه حل‌های خیییلی تمیز ‌حل کردن. حتما به تازه کار‌ها و کسانی که مدتی cpp دا ن کار میکنن این کتاب رو توصیه میکنم
حسین تمام
۱۳۹۷/۵/۲۶
بسیار دقیق و کاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)