دانلود کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

  • از: فیروزه مهرزاد
  • ناشر: نشر شورآفرین
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت نوشته فیروزه مهرزاد در قالب داستانی ایرانی و در هفت فصل بیان شده است.

 در بخشی از کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت می‌خوانیم:

پرتوی طلایی رنگِ آفتاب مستقیم می‌تابید. خورشید در دل آسمان آبی می‌درخشید. باد گرم ملایمی می‌وزید. شیث در مورد آغاز خلقت مطالبی شنیده بود ولی اطلاعاتش کامل نبود اما یک موضوع را می‌دانست، آدم و حوا در گذشته در بهشت زندگی می‌کردند، ولی بنا به دلایلی آن را از دست داده بودند. رؤیای آنها نقش بر آب شده بود. تنها امید آنها این بود که روزی خودشان و افرادی از نسل‌های آینده بتوانند به آنچه آنها روزی از دست داده بودند، برسند.

آدم در مورد این موضوع خیلی فکر می‌کرد. گویی شخصی گنجینه‌ی اولیه را دفن کرده است. حالا وقت آن بود که نقشه‌ی گنج را پیدا کنند و خط مشی‌ای تعیین کنند و به گنج دست یابند او می‌خواست خانواده‌اش را به جایی که از آن آمده بودند، برگرداند. کل اشتیاق او برگشتن به جایی بود که از آن رانده شده بودند. او می‌دانست که این در طول عمر زمینی‌اش ممکن نیست، اما اطمینان داشت روزی می‌رسد که همه دوباره به مکان اولیه‌ی خود بازمی‌گردند. از نسل او انسان‌هایی آفریده می‌شدند که به خاستگاه اولیه‌شان بازمی‌گشتند.

آنها اگرچه با اشتباه‌شان همه‌ی نعمت‌هایی را که داشتند از دست دادند ولی فرصتی دوباره به آنها داده شده بود تا با استفاده از قدرتی که درونشان وجود داشت خوب را از بد تشخیص دهند و بدی‌ها را به خوبی تبدیل کنند.

 ۱۰۹ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2995-89-9 

چاپ ۱۳۹۱: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

برای دانلود کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.