دانلود کتاب خون بها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خون بها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خون بها

کتاب خون بها به قلم فتانه بردبار، داستان دختر جوانی را به تصویر می‌کشد که پدرش به صورت غیر عمد مرتکب قتلی هولناک شده است؛ در این میان شرط عجیب خانواده مقتول برای رضایت دادن، سرنوشت دختر را تغییر می‌دهد.

درباره کتاب خون بها:

پدر خانواده مرتکب قتلی غیرعمد شده و دخترش در پی گرفتن رضایت از خانواده مقتول است. اما بعد از التماس‌های فراوان به خانواده مقتول با شرطی رو به رو می‌شود که دختر جوان را شوکه می‌کند. آن‌ها به دنبال اجرای رسم قدیمی خون‌بس هستند؛ یک دختر از خانواده قاتل باید با یکی از پسران خانواده مقتول ازدواج کند.

کتاب خون بها به برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه این کتاب به کسانی که از خواندن داستان‌های اجتماعی لذت می‌برند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب خون بها می‌خوانیم:

همین‌طور که ماشین حرکت می‌کرد همراهش توی خیابان کشیده شدم و در آخر وسط کوچه روی زمین افتادم و با صدای بلند زجه زدم از خدا کمک خواستم مردمی که از کنارم رد می‌شدن با ترحم نگاهم می‌کردن برخی هم بی‌خیال رد می‌شدن به سختی خودمو به پیاده رو رسوندم و دوباره مصیبت نامه سر دادم...

نگاهی به ساعت انداختم ساعت 6 بعد از ظهر بود شال مشکیمو جلو کشیدم و خودمو جلوی خونه رسوندم و چهار زانو روبروی خونه توی پیاده رو نشستم و به خونه خیره شدم نگاهم روی بنرهای که تمام دیوار و پوشونده بود چرخید و نگاهم روی عکس حاجی و آن روبان سیاه رنگ کنارش خیره موند.

حاجی خودت کمکم کن حاجی یادته وقتی میومدی خونمون بهم می‌گفتی دخترم؟

حاجی به حرمت همون دخترم‌هایی که می‌گفتی نجاتم بده از این وضعیت، حاجی نذار بابام بره حاجی بابام رفیقته‌ها همون فرهادی که رو اسمش قسم می‌خوردی، حاجی خودت می‌دونی اتفاقی بود...

اشک کاسه چشمامو پر کرد سرمو پایین انداختم و بی‌صدا اشک ریختم نمی‌دونم چقدر گذشته بود که صدای ماشین اومد سوزوکی مشکی رنگ دوباره به داخل خونه رفت.

 ۱۵۲ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-653883-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خون بها

برای دانلود کتاب خون بها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خون بها

نظرات کتاب خون بها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.