دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۲۲۵ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی

هرآنچه می خواهید در مورد دنیای پیرامون خود بدانید.

این کتاب، یک دانش‌نامه و دایره‌المعارف تصویری در زمینه اطلاعات عمومی برای علاقه مندان به علم و دانش است. این دانش‌نامه دربرگیرنده بخش‌های کلیدی همچون طبیعت، بدن  انسان، علم و تکنولوژی، فضا، زمین، انسان، جغرافیا و تاریخ است. در هر بخش تصاویر مختلفی از گونه‌های موضوعی آمده و توضیحاتی در حاشیه تصویرها داده شده است و مطالب با زبانی ساده و روان نوشته شده‌اند. در این دانش‌نامه حدود یک میلیون نکته پیرامون دانستنی‌های عمومی گنجانده شده است و برای گروه‌های سنی مختلف و اقشار متفاوت قابل استفاده است. ویژگی شاخص اثر، دسته‌بندی مطالب و خلاصه و گزیده بودن آن‌هاست. استفاده از تصاویر جذاب و مرتبط، از دیگر ویژگی های این کتاب می باشد. تولید کننده اثر بیش از 3 سال برای این کتاب زمان صرف کرده است.

( لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

راهنمای دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی

برای دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی
ادریس محمدی
۱۳۹۶/۴/۱۶
کتاب بسیار عالی بود از روش سبک نوشتن کتاب خوشم اومد این کتاب برای نوجون ها بسیار عالیه فقط تنها مشکل که من دیدم این بود که بعضی جاها تصویر از صفحه گوشی رفته بود بیرون حالا نمیدونم مشکل از کتاب بود یا از گوشی من ولی در کل کتاب بسیار عالی بود ممنونم ازتون موفق باشین
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۴/۱
کتاب تصاویر زیبا و مطالب مفیدی داشت. تصاویر زیبا از مزیت مهم این کتاب است.
داراب محمدی
۱۳۹۵/۸/۱
بنده واقعاً از این فرهنگ خوشم میاد و امیدوارم یک همه ما از هوشمون در راه درست استفاده کنیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)