دانلود کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک

کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک اثر کارل تی. هراکویچ، مروری کلی بر تعاریف کمیت‌های بنیادین و روش‌های تحلیل به کار رفته در بررسی رفتار الاستیک مواد جامد استفاده شده در اجزای سازه‌ها انجام داده است.

کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک می‌تواند به عنوان مقدمه‌ای برای متخصصین در زمینه‌های مهندسی هوافضا، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و مهندسی عمران محسوب شود. همچنین می‌تواند به عنوان مروری بر این موضوع برای متخصصین سایر زمینه‌های مهندسی و علوم به شمار رود.

مطالب ارائه شده به محدوده الاستیک خطی رفتار مواد، جایی که رابطه یک‌به‌یک میان بار و جابجایی برقرار است. روش‌های بنیادین تحلیل و نتایج نمونه برای سازه‌های ساخته شده از مواد جامد الاستیک که در معرض بارگذاری محوری، خمشی، پیچشی، حرارتی، و فشار درونی قرار گرفته‌اند، ارائه شده است.

پایداری میله‌ها، تحلیل ورق‌ها، مفاهیم روش المان محدود، و مکانیک مواد کامپوزیت الیاف‌دار نیز مرور شده است. موضوعات مطرح شده در سطح مقدماتی است و برای دانشجویان رشته‌های مهندسی و علوم پایه مناسب است.

 ۱۲۲ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مکانیک جامدات
تنش
کرنش
معادلات مشخصه
تعادل
بارگذاری محوری
پیچش میله‌های استوانه‌ای
خمش تیر
تیر در معرض بارهای عرضی
خیز تیر
اثرات حرارتی
پایداری
مخازن تحت فشار جدار نازک
ورق‌ها و پوسته‌ها
مکانیک محاسباتی
مواد کامپوزیت‌های الیاف‌دار

راهنمای دانلود کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک

برای دانلود کتاب درآمدی بر جامدات الاستیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درآمدی بر جامدات الاستیک
Fardin Zolfaqari
۱۳۹۹/۱/۲۴
برای شروع خیلی خوبه
علیرضا زهروند
۱۳۹۷/۲/۱۱
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)