دانلود کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

  • از: فرهاد عبادی
  • ناشر: انتشارات کتاب دانیال
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی نوشته‌ی فرهاد عبادی به ساختار درونی واژگان و ساختار آوایی کلمات زبان اسپانیایی می‌پردازد. این کتاب شامل نکات جالبی است و با توضیحات مفیدی که ارائه می‌دهد یادگیری این زبان را برایتان دلچسب‌تر می‌کند.

زبان اسپانیایی که از خانواده‌ی زبان‌های رومی است، در زمره‌ی پرگویش‌ترین زبان‌های زنده‌ی دنیا قرار دارد. اسپانیایی، زبان مادری 425 میلیون نفر در سطح جهان است و یکی از زبان‌های رسمی ایالات متحده‌ی آمریکا به شمار می‌آید. این زبان در کشور آمریکا جایگاه ویژه‌ای دارد؛ چراکه نزدیک به 42 میلیون اسپانیایی زبان در آن زندگی می‌کند. با این اوصاف می‌توان چنین برداشت کرد که زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های مهم است و یادگیری آن، اقدامی مهم جهت رشد فردی و شغلی محسوب می‌شود.

در مسیر یادگیری زبان، حفظ لغات جدید یکی از مشکلات بزرگ زبان‌آموزان است و بسیاری تلاش می‌کنند با درک ساختار درونی لغات این بخش از زبان را برای خود آسان‌تر بکنند. کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی (Una Introducción a la Morfología de la Lengua Española) نیز بر همین مسئله تمرکز دارد و شما را به درک واضح‌تری نسبت به واژگان زبان اسپانیایی می‌رساند.

فرهاد عبادی در کتاب حاضر تلاش می‌کند تا جایی که ممکن است با زبان و ادبیاتی ساده ساختار درونی واژگان و ساختار آوایی کلمات را برایتان توضیح دهد.

کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه‌ی این کتاب برای تمام کسانی که تمایل دارند در زبان اسپانیایی به مهارت بالایی دست پیدا کنند مهم و ضروری است. مطمئن باشید کتاب درآمدی بر واژه‌شناسی زبان اسپانیایی، بسیاری از مشکلات شما را در زمینه‌ی یادگیری لغات رفع می‌کند و شما را به درک عمیق‌تری نسبت به زبان اسپانیایی می‌رساند.

 ۱۳۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-813657-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

برای دانلود کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

نظرات کتاب درآمدی بر واژه شناسی زبان اسپانیایی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.