دانلود کتاب درجه 1 باشید

  • از: ابراهیم علی عزیزی
  • ناشر: نشر پلک
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب درجه 1 باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درجه 1 باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درجه 1 باشید

"درجه یک باشید" از سری کتاب‌های دانش و موفقیت به قلم ابراهیمِ علی عزیزی است که توسط انتشارات پلک منتشر شده است. در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند.

در "درجه یک باشید" می‌آموزید درخشش در عرصه فرهنگ، ادب، اقتصاد، ورزش، هنر، سیاست، علم و هر بخش دیگر، آنچنان که فکرش را می‌کنید یک رویای غیرممکن و محال نیست. آنچنان که درجه یک‌ها توانستند، خود را در جریان سخت‌ترین طوفان حوادث قرار دهند تا کارهای غیرممکن را ممکن سازند، شما هم توانمند هستید.

در این کتاب خلاصه‌ای از فرمول‌های استراتژِیک موفقیت با بیان ساده و شفاف مطرح شده تا مشخص شود دست یابی به قله‌های رفیع موفقیت و پا گذاشتن بر اوضاع طلایی زندگی دارای فرمول‌های پیچیده و ساختار نشکن نیستند. البته هیچ درجه یکی، یک شبه به جایگاه "درجه یکی" نرسیده است، بلکه او هم، مانند سایر انسان‌ها با شکست‌ها، موانع و صدمات مختلفی رو به رو بوده تا توانسته بر سکوی قهرمانی و درخشش دست یابد.

درعصر انفجار نوآوری در عرصه‌های مختلف تکنولوژی و پیشرفت‌های جهش دار بشر کنونی، فرصت‌های عالی و دسته اول، متعلق به افراد ماجراجو، خلاق، مبتکر و با ایمانی است که با تمام وجود و با بی باکی هر چه بیشتر، با افکار و باورهای بزرگ، وارد میدان موفقیت می‌شوند و قله‌ها و مدارج عالی را یکی پس از دیگری فتح می‌نمایند .راز موفقیتی در زندگی وجود ندارد، هرچه هست بهره‌برداری از یکسری قوانین و بکارگیری اصول آن، برای رسیدن به هدف می‌باشد.

در این سلسله "کتاب‌های دانش موفقیت"، موضوعات متنوع و انواع قوانین موفقیت جمع‌آوری و برنامه‌ریزی شده تا هرکس بسته به نوع نیاز خود از آن‌ها برای شکوفایی و موفقیت زندگی خود استفاده کنید.

در بخشی از کتاب می‌خوایم:

... درجه یکی‌ها می‌دانند: " رفتن، برای رسیدن کافی نیست".

درجه یکی‌ها انسان‌های هدفمند هستند و مدام به بررسی وضعیت و شرایط حال حاضر و آینده می‌پردازند.

اگر برای داشتن شرایط ایده آل فاقد هدف باشیم توانمندی‌ها و امکانات حال حاضر هم دچار پوسیدگی می‌شود و جریان طراوت روحی و روانی و زندگی ما هم رو به فرسایش و کسالت کشیده می‌شود.

اگر به هدف گزینی توجه ویژه کنید سعی و تلاش‌های بی نتیجه شما تبدیل به شرایط کارآمد و ثمربخش می‌شود و موانع را به فرصت‌ها تبدیل می‌سازید. اگر می‌خواهید به‌موقع از زمان، فرصت‌ها، منابع و امکانات استفاده کنید و نقاط ضعف خود را به نقاط مثبت و قوی بدل سازید، هم اکنون به ترسیم اهداف مهمم زندگی همت کنید تا شاهد افتخارات بزرگی شوید.

قوانین مختلفی در دنیا وجود دارد که اگر آن‌ها را بکار گیریم جزء درجه یکی‌ها می‌شویم. یکی از این قوانین مهم این است که "هر وقت به فکر بهترین‌ها باشید، اغلب، درخشان‌ترین موقعیت‌ها را دریافت می‌کنید".

عاملی مهمی که باعث اختلاف و ایجاد تفاوت‌های بین افراد موفق با ناموفق می‌شود، این است که افراد موفق درگیر اهداف مختلفی هستند ولی در مقابل افراد ناموفق بی‌خیال و بی تعهد نسبت به آینده زندگی می‌کنند.

در زندگی هر کسی سعی و تلاش‌های مختلفی برای گذران زندگی صورت می‌گیرد ولی چیزی که این تلاش‌های فوق‌العاده را به یک فرجام عالی و نتیجه پُرافتخار می‌رساند، داشتن هدف است.

مراتب رشد و تعالی زندگی هر شخص، از سطوح ابتدایی تا مراتب عالی دست‌خوش ترسیم هدف‌هایی است که او برای زندگی خود انتخاب می‌کند. جریان وقایع گوناگون و اوضاع مختلف زندگی بر روی موج اهداف شکل می‌گیرد. بدیهی است که توان ایجاد هرگونه دگرگونی‌های پرشتاب نیاز به ترسیم اهداف مهم دارد. برای جلوگیری از سقوط زندگی به ورطۀ ناکامی و عقب‌ماندگی باید هر چه سریع‌تر دست به ترسیم اهداف زد. باید به فکر اهداف سازنده باشید تا از یک زندگی کارآمد و سعادتمند برخوردار شوید...

 ۸۰ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-436-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
سخن نویسنده
مقدمه
ایمان
هدف
آرامش
افکار
امید
باورها
پشتکار
ترس
تصاویر ذهنی
خودباوری
دلایل
زمان اکنون
سختی‌ها
ضمیر ناخودآگاه
عمل
کلام
مسئولیت‌پذیری
مدیریت زمان
تمرکز

راهنمای دانلود کتاب درجه 1 باشید

برای دانلود کتاب درجه 1 باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درجه 1 باشید
محمد ایزدی
۱۳۹۶/۸/۷
بد نبود
میتونست بهتر باشه
علی رضا
۱۳۹۶/۵/۱۶
سلام کتاب خوبی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)