دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول

کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU، یکی از جدیدترین کتاب‌های موجود در زمینه پرستاری از بیماران اورژانسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه می‌باشد.

این کتاب مورد استفاده کاربران گرامی، بویژه پرستاران شاغل در بخش‌های مراقبت‌های ویژه یا دانشجویان پرستاری و عموم افرادی که علاقه‌مند مطالعه و یادگیری مطالب علمی، در زمینه علوم پزشکی و علوم تخصصی پرستاری می‌باشند، قرار می‌گیرد.

در کتاب درسنامه جامع پرستاری، مترجمین و مؤلفین حداکثر تلاش خود را در رابطه با ساده‌سازی مطالب علمی و تخصصی نموده‌اند؛ تا خوانندگان این کتاب نه تنها در زمینه فهم و درک مطالب مطالعه شده دچار مشکل نشده و خسته نشوند؛ بلکه با مطالعه چند صفحه از آن، بیشتر به سمت ادامه مطالعه آن جذب شوند. البته درک اهداف رفتاری تعریف شده در کتاب ممکن است برای برخی از افراد فاقد تخصص پرستاری مقداری دشوار باشد، دلیل این موضوع آن است که کتاب برای متخصصین و دانشجویان تخصصی پرستاری تدوین شده است.

کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول (Comprehensive Nursing ICU)، تالیف و ترجمۀ سید رضا مظلوم، فتحعلی عظیمی رودکنار، فاطمه غفاری، فاطمه دربان، یکی دیگر از کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات بشری است.

 ۲۰۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-391-7 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۶۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: اصول کلی مراقبت‌های ویژه
بخش دوم: روش انجام معاینات و ارزیابی وضعیت بیماران

راهنمای دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول

برای دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول

نظرات کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد اول

احمد صابر جهرمی
۱۳۹۸/۸/۲۶
کتاب جالبیه. ممنون از نویسنده محترم و کتابراه عزیز: )
behnam rostami
۱۳۹۹/۱/۱۵
ممنون از اینکه نسخه الکترونیک اون رو منتشر گردید.
سمانه حقی
۱۳۹۸/۱/۲۰
سلام. ممنون بابت سایت خوبتون
مشاهد همه نظرات (۳)