دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم

کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU، یکی از جدیدترین کتاب‌های موجود در زمینه پرستاری از بیماران اورژانسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه می‌باشد.

این کتاب مورد استفاده کاربران گرامی، بویژه پرستاران شاغل در بخش‌های مراقبت‌های ویژه یا دانشجویان پرستاری و عموم افرادی که علاقه‌مند مطالعه و یادگیری مطالب علمی، در زمینه علوم پزشکی و علوم تخصصی پرستاری می‌باشند، قرار می‌گیرد.

در کتاب درسنامه جامع پرستاری، مترجمین و مؤلفین حداکثر تلاش خود را در رابطه با ساده‌سازی مطالب علمی و تخصصی نموده‌اند؛ تا خوانندگان این کتاب نه تنها در زمینه فهم و درک مطالب مطالعه شده دچار مشکل نشده و خسته نشوند؛ بلکه با مطالعه چند صفحه از آن، بیشتر به سمت ادامه مطالعه آن جذب شوند. البته درک اهداف رفتاری تعریف شده در کتاب ممکن است برای برخی از افراد فاقد تخصص پرستاری مقداری دشوار باشد، دلیل این موضوع آن است که کتاب برای متخصصین و دانشجویان تخصصی پرستاری تدوین شده است.

کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم (Comprehensive Nursing ICU)، تالیف و ترجمۀ سید رضا مظلوم، فتحعلی عظیمی رودکنار، فاطمه غفاری، فاطمه دربان، یکی دیگر از کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات بشری است.

 ۱۴۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-379-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم

برای دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم

نظرات کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد دوم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.