دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم

کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU، یکی از جدیدترین کتاب‌های موجود در زمینه پرستاری از بیماران اورژانسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه می‌باشد.

این کتاب مورد استفاده کاربران گرامی، بویژه پرستاران شاغل در بخش‌های مراقبت‌های ویژه یا دانشجویان پرستاری و عموم افرادی که علاقه‌مند مطالعه و یادگیری مطالب علمی، در زمینه علوم پزشکی و علوم تخصصی پرستاری می‌باشند، قرار می‌گیرد.

در کتاب درسنامه جامع پرستاری، مترجمین و مؤلفین حداکثر تلاش خود را در رابطه با ساده‌سازی مطالب علمی و تخصصی نموده‌اند؛ تا خوانندگان این کتاب نه تنها در زمینه فهم و درک مطالب مطالعه شده دچار مشکل نشده و خسته نشوند؛ بلکه با مطالعه چند صفحه از آن، بیشتر به سمت ادامه مطالعه آن جذب شوند. البته درک اهداف رفتاری تعریف شده در کتاب ممکن است برای برخی از افراد فاقد تخصص پرستاری مقداری دشوار باشد، دلیل این موضوع آن است که کتاب برای متخصصین و دانشجویان تخصصی پرستاری تدوین شده است.

کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم (Comprehensive Nursing ICU)، تألیف و ترجمهٔ سید رضا مظلوم، فتحعلی عظیمی رودکنار، فاطمه غفاری، فاطمه دربان، یکی دیگر از کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات بشری است.

 ۱۵۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-380-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۸۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش سوم
فصل اول: اختلالات سیستم تنفسی
فصل دوم: روش مراقبت از بیماران دچار اختلالات روانی و ملاحظات اخلاقی مربوطه
فصل سوم: داروشناسی (فارماکولوژی)

راهنمای دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم

برای دانلود کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم

نظرات کتاب درسنامه جامع پرستاری در ICU - جلد سوم

احمد صابر جهرمی
۱۳۹۸/۸/۲۶
سلام
خیلی خوبه: )
سمانه حقی
۱۳۹۸/۱/۲۰
سلام. عالیه
مشاهد همه نظرات (۳)