دانلود کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری

دکتر رابرت ای. امونز در کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری می‌کوشد چکیده‌ی سال‌ها پژوهش خود را در زمینۀ سپاس‌گزاری به‌ صورت تمرین‌ها و راهکارهای آسان و کاربردی مطرح کند.

سپاس‌گزاری در واقع شیوه‌ای ساده و البته علمی برای بالا بردن سطح شادمانی و آفریدن نشاط، عشق، آرامش و خوش‌بینی بیشتر در زندگی ما به‌ شمار می‌آید.

شما با به‌ کارگیری تمرین‌های علمی و البته‌ بسیار ساده‌ی کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری (The Little Book Of Gratitude) می‌توانید هر روزه ویژگی سپاس‌گزاری خودتان را تقویت کنید. به‌ این‌ ترتیب، چندی نمی‌گذرد که تغییر و تحولی شگرف و سازنده را در بسیاری از زمینه‌های زندگی‌ خود مشاهده خواهید کرد.

اطلاعات مطرح‌ شده در کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری، قرار نیست به‌ جای توصیه‌های پزشکی به‌ کار روند. اگر انسانی در موقعیتی ویژه قرار دارد و باید از اقدامات پزشکی و تخصصی بهره‌مند شود؛ بهتر است در ابتدا بابت مشکلش از یک پزشک یا درمانگر کمک بگیرد. اگر شما به‌طور نسبی از سلامت جسمانی و روانی بهره‌مند هستید؛ می‌توانید راهکارهای رابرت ای. امونز (Robert A. Emmons) را با آسودگی‌ خاطر به‌ کار ببرید. از سوی دیگر، در صورت بیمار بودنتان، می‌توانید درباره‌ی به‌ کارگیری این راهکارها با درمانگرتان مشورت کنید. به‌ کارگیری این راهکارها در این‌گونه موقعیت‌ها، به‌کمک درمانگرتان، بی‌تردید در روند بهبودی شما تأثیری مثبت و سازنده باقی خواهد گذاشت.

جملات برگزیده کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری:

- سپاس‌گزاری در واقع دروازه‌ی ورود به گستره‌ی شادی است.
- سپاس‌گزاری در واقع تشکری تأثیرگذار و قدرتمند است.
- وقتی ذهنتان را مدیریت می‌کنید؛ در واقع دنیای خودتان را مدیریت می‌کنید.
- همه‌ی خوبی‌ها زمانی بهتر به‌ نظر می‌رسند که آن‌ها را همچون هدیه در نظر می‌گیریم.
- سپاس‌گزاری به‌ معنای‌ واقعی نوری درخشان را بر خوبی‌ها و زیبایی‌ها می‌تاباند.
- سپاس‌گزاری، در درجه‌ی نخست و به بهترین شیوه، گونه‌ای دیدن است که نوع نگاه ما را تغییر می‌دهد.

در بخشی از کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری می‌خوانیم:

سپاس‌گزاری به ما توانایی می‌بخشد تا مسئولیت هیجان‌های خودمان و زندگی عاطفی‌مان را بپذیریم. به‌ این‌ ترتیب، جسم ما از مزیت‌های این مسئولیت‌پذیری‌مان بهره‌مند خواهد شد. سپاس‌گزاری به‌ منزله‌ی یک شیوه‌ی درمانی مکمل بسیار به‌صرفه و کم‌هزینه است؛ تأثیرگذاری آن به‌ سرعت آشکار می‌شود و فرصت انجام‌ دادن آن در دسترس همه‌ی انسان‌ها قرار دارد. تاکنون هیچ‌گونه تأثیر جانبی منفی درباره‌ی سپاس‌گزاری گزارش نشده است. البته، سپاس‌گزاری نوشدارویی برای همه‌ی دردها به‌شمار نمی‌آید؛ اما ممکن است به‌ شدت بر تأثیرگذاری مثبت و سازنده‌ی شیوه‌های درمانی معمول در حیطه‌ی پزشکی بیفزاید.

 ۱۰۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-881-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: بسته‌ی سپاس‌گزاری‌تان را بگشایید
فصل دوم: سپاس‌گزاری چه فایده‌هایی دارد؟
فصل سوم: چرا سپاس‌گزاری تأثیرگذار است؟
فصل چهارم: خواهش می‌کنم تصمیم بگیرید
فصل پنجم: باورهای ساختگی و اشتباه درباره‌ی سپاس‌گزاری
فصل ششم: 3 نشان یادآوری‌کننده‌ی سپاس‌گزاری
فصل هفتم: استعاره‌های سپاس‌گزاری
فصل هشتم: نکته‌های آموخته‌شده

راهنمای دانلود کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری

برای دانلود کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری

نظرات کتاب دریچه‌ای به دنیای شگرف سپاس‌گزاری

محمد واحدیان
۱۳۹۷/۳/۱۴
سلام به عزیزان و بسیار سپاسگذارم از نویسنده این کتاب با این محتوای زیبا و بسیار مفید، از مترجم این کتاب با این ترجمه فصیح و روان و سپاسگذار از کتابراه برای دراختیار گذاشتن این کتاب مفید.
این کتاب رو به طور کامل با تامل خوندم و مطالعه جمله به جمله و متن به متن این کتاب رو برای همه عزیزانی که می‌خوان تحولی ماندگار در زندگیشون و نگرشی روحیه بخش نسبت به آنجه دارن و هستن ایجاد کنن به جد توصیه می‌کنم.
علیرضا محقق
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
امام علی علیه السلام می‌فرماید:
هر که با خواندن کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
کتابراه یار همیشگی شما
مجید دبیری
۱۴۰۰/۱/۹
عالیه 👍👍👍❤️❤️❤️
مشاهد همه نظرات (۳)