دانلود کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا

  • از: الکس بنایان، سالومه خدابخشی
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا

کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا نوشته‌ی الکس بنایان با شیوه‌ای متفاوت به شما می‌آموزد که چطور کسب و کار خود را از روشی درست شروع کرده و به وسیله‌ی آن تغییراتی اساسی در زندگی خود ایجاد کنید.

الکس بنایان (Alex Banayan) در کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا (The third door: the wild quest to uncover how the world's most successful people launched their careers) شما را به یک ماجراجویی بی‌سابقه خواهد برد، از هک کردن جلسه‌ی سهامداران وارن بافت گرفته تا دنبال کردن لری کینگ در یک خار و بار فروشی تا جشن گرفتن با لیدی گاگا در یک باشگاه شبانه، الکس بنایان از یک مرحله به مرحله دیگر سفر کرده و موفقیت این افراد را رمزگشایی می‌کند.

بعد از مصاحبه‌های دو نفره‌ی قابل توجه با بیل گیتس، مایا آنجلو، استیو وازنیاک، جین گودال، پیت‌بول، جسیکا آلبا، تیم فریس، کوئینسی جونز و خیلی‌های دیگر، الکس آن نکته‌ی کلیدی را که در میان همه‌ی آن‌ها مشترک است کشف کرد: همه‌ی آن‌ها از در سوم رفتند. زندگی، کسب و کار، موفقیت و... صرفاً شبیه یک باشگاه شبانه است. همیشه سه راه برای وارد شدن وجود دارد.

در اول، ورودی اصلی، جایی که بیرون آن صف کشیده‌اند؛ جایی که 99 درصد مردم منتظرند و امید دارند وارد شوند. در دوم، ورودی VIP، جایی که میلیاردرها، آدم‌های معروف و افرادی که پشت آن در به دنیا آمده‌اند از آن عبور می‌کنند. اما هیچ‌کس به شما نمی‌گوید که همیشه، بله همیشه، در سومی هم وجود دارد. این در، آن ورودی است که باید از صف بیرون بزنید، تا پایین کوچه بدوید، صدها بار در را بکوبید، پنجره را بگشایید و دزدکی وارد آشپزخانه شوید، همیشه یک راهی وجود دارد. اینکه بیل گیتس چطور اولین نرم‌افزارش را فروخت یا استیون اسپیلبرگ چطور جوان‌ترین مدیر استودیو در تاریخ هالیوود شد، برای این بود که همه‌ی آن‌ها... از در سوم رفتند.

اگر رویای این را در سر دارید که زیر بال و پر مشاوران جهانی چیز یاد بگیرید، به بزرگ‌ترین اهداف خود دست پیدا کنید یا صرفاً خودتان را به شخصی تبدیل کنید که همیشه تصور می‌کردید می‌توانید باشید، در سوم به شما ابزار مورد نیاز را خواهد داد، پس تردید نکنید که می‌توانید به چیزی که می‌خواهید برسید.

در بخشی از کتاب در سوم: جستجویی افسارگسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا می‌خوانیم:

هر کسی که برنامه The Price Is Right را حتی برای سی ثانیه تماشا کرده و صدای گوینده را شنیده باشد که می‌گوید: «بیا بالا! [COME ON DOWN!]» می‌داند که شرکت‌کنندگان لباس‌های رنگارنگ پوشیده‌اند و شخصیت‌های وحشیانه‌ای دارند که صفحه‌ی نمایش تلویزیون را پر می‌کند. این برنامه طوری به نظر می‌رسد گویا شرکت‌کنندگان به طور تصادفی از میان تماشاچی‌ها انتخاب شده‌اند، اما حوالی ساعت 4 صبح، وقتی در گوگل درباره‌ی «نحوه‌ی رفتن به The Price is Right» تحقیق کردم، متوجه شدم چیزی بیشتر از یک تصادف است. یک تهیه کننده با تماشاچی‌ها مصاحبه می‌کند و وحشی‌ترین آن‌ها را انتخاب می‌کند. اگر تهیه کننده از شما خوشش بیاید، اسم شما را در لیستی می‌نویسد که به یک تهیه کننده‌ی مخفی داده می‌شود که شما را از دور نظاره می‌کند. اگر تهیه کننده‌ی مخفی کنار اسم شما علامت بزند، شما به صحنه خوانده می‌شوید. حضور در این برنامه از روی شانس نبود: بلکه برای آن یک سیستم وجود داشت.

صبح روز بعد، درِ کمد دیواری‌ام را باز کردم و تیشرت قرمزی را که از همه جیغ‌تر بود، یک کاپشن بادی بزرگ و عینک دودی زرد نئون را بیرون آوردم. خیلی شبیه یک توکان گوشتالو شده بودم. بی‌نظیر. بعد از رانندگی به سمت استودیوی CBS [سی. بی. اِس]، داخل پارکینگ رفتم و به میز پذیرش نزدیک شدم. چون نمی‌توانستم بفهمم تهیه کننده‌ی مخفی چه کسی است، پیش خود فرض کردم هر کسی می‌تواند باشد. نگهبان‌ها را در آغوش گرفتم، با دربان‌ها رقصیدم، با بانوهای مسن خوش و بش کردم، بریک رقصیدم در حالیکه نمی‌دانم چطور باید بریک رقصید.

 ۳۵۵ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

گام اول: از صف بیرون بزن
فصل اول: خیره شدن به سقف
فصل دوم: The Price Is Right
فصل سوم: انباری
گام دوم: تا انتهایِ کوچه بدو
فصل چهارم: بازی اسپیلبرگ
فصل پنجم: سرِ پا نشستن در سرویس بهداشتی
فصل ششم: زمانِ چی
فصل هفتم: گنجینه‌ی پنهان
گام سوم: نفوذی خود را پیدا کن
فصل هشتم: مشاور رویایی
فصل نهم: قوانین
فصل دهم: ماجراجویی تنها برای کسانی اتفاق می‌افتد که ماجراجو باشند
فصل یازدهم: لقمه‌ی بزرگ‌تر از دهان خود بردار
فصل دوازدهم: این‌طوری معامله می‌کنند
فصل سیزدهم: زندگی تصاعدی
فصل چهاردهم: لیست اجتناب
فصل پانزدهم: با تقلید کردن از آمازون نمی‌توان مثل آن شد
فصل شانزدهم: هیچ‌وقت کسی نمی‌خواهد
فصل هفدهم: تمامش خاکستری‌ست
گام چهارم: از میان گِل و لای آهسته برو
فصل هجدهم: هالِلویا!
فصل نوزدهم: بابابزرگ وارِن
فصل بیستم: Motel 6
فصل بیست و یکم: بوسیدن قورباغه
فصل بیست و دوم: جلسه‌ی سهامداران
فصل بیست و سوم: آقای کینگ!
فصل بیست و چهارم: آخرین تیر
گام پنجم: از درِ سوم برو
فصل بیست و پنجم: جام مقدس: بخش اول
فصل بیست و ششم: جام مقدس: بخش دوم
فصل بیست و هفتم: درِ سوم
فصل بیست و هشتم: تعریف دوباره‌ی موفقیت
فصل بیست و نهم: کارآموز باقی ماندن
فصل سی‌اُم: برخوردِ تصادفی
فصل سی و یکم: تبدیل تاریکی به روشنایی
فصل سی و دوم: همنشینی با مرگ
فصل سی و سوم: حقه‌باز
فصل سی و چهارم: بهترین هدیه
فصل سی و پنجم: وارد بازی شدن
تقدیر و تشکر
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا

برای دانلود کتاب در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در سوم: جستجویی افسار گسیخته برای کشف چگونگی شروع به کار موفق‌ترین افراد دنیا
رعنا سلیمی
۱۳۹۸/۱۱/۶
با عرض سلام و ادب، چقدر عالی میشد که آخر هرماه یک کتاب بی‌نظیر، رایگان عرضه میشد. متشکرم
مهدی محمدی
۱۳۹۹/۱/۳۱
اصلا کتاب خوبی نبود از اول تا اخرش فقط راجب اینکه چطوری بره با ادمای موفق مصاحبه کنه نوشته بود که همیشه‌ام میخورد تو ذوقش و اخرشم ب هیچی نرسید. اصلا کتاب خوبی نبود....
ولی اله برهانی
۱۳۹۹/۴/۳۰
مفید بود وارزشمند مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)