دانلود کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات

عسل دشتی نژاد در کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات به شما نحوه‌ی جذب مشتری و بازایابی نوین را که همان ارائه‌ی اطلاعات و تولید محتوا است، آموزش می‌دهد. شما به واسطه‌ی این آموزش‌ها می‌توانید کسب و کار خود را رونق دهید و در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

درباره‌ی کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات:

درون هر انسانی، دنیایی از عظمت و زیبایی نهفته که در انتظار ظهور است و این انسان نمی‌داند که فلسفه زندگی چیزی جز تجلی و تجربه منابع درونی او نیست. از طرف دیگر، ذهن هر انسانی یک کارخانه تولید محتواست که می‌تواند ایده‌پردازی و آفرینش موضوع داشته باشد. نکته مهم در اینجاست که باید در مسیر صحیح آن قرار گیرد و آموزش‌های لازم را ببیند. عسل دشتی‌ نژاد با توصیف‌ها و مثال‌های کاربردی در کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات، با سبک داستان‌گونه خود و همچنین با به بازی گرفتن هرچه زیباتر مطالب روز، فروش محتوا را برای شما و کسانی که در این مسیر پا گذاشته‌اند شیرین‌تر و روشن‌تر از قبل خواهد کرد.

داستان این کتاب در حقیقت یادآوری خاطرات و وقایع چند سال گذشته برای نویسنده به شمار می‌آید؛ گذری بر مهارت‌ها و دوره‌های آموزشی‌ای که از آن بهره‌مند شد و در زندگی به کار بست. کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات گریزی بر مسیر کارخانه تولید اطلاعات است و همان‌گونه که از نامش برمی‌آید، مسیر رشد و بالندگی و تحول فردی را برایتان ترسیم می‌کند و به شما کمک خوهد کرد تا در زمینه‌ی بازاریابی و فروش موفق عمل کنید.

ناگفته نماند؛ دنیای امروز، دنیای تکنولوژی است؛ پس باید در عرصه‌ی فروش بازاریابی آنلاین قوی کار کنید؛ زیرا با توجه به سرعت رشد تکنولوژی تعداد کثیری از مشتریان شما روی به خرید آنلاین آورده‌اند و در آن‌جا حق انتخاب و اطلاعات بیشتری دارند و از این رو اغلب مایل هستند بر اساس نیاز ضروری‌شان خرید کنند. در چنین شرایطی نحوه‌ی جذب مشتری و مشتری‌مداری نیز از قالب کلاسیک خود خارج می‌شود و شکل و شمایل دیگری به خود می‌گیرد که بر تولید محتوا و اطلاعات استوار است.

دشتی نژاد با بیان ساده و روان، گام‌به‌گام مراحل راه‌اندازی و توسعه کسب‌و‌کارتان را توضیح می‌دهد و با آموزش‌ها و راهنمایی‌های خاص خود که نتیجه‌ی سال‌ها تجربه است همراهی‌تان می‌کند.

کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات مناسب چه کسانی است؟

اگر به فکر توسعه‌ی تجارت خود هستید، بنابراین لازم است تا علاوه بر تسلط بر تولید و ارائه‌ی خدمات در زمینه‌ی بازاریابی و فروش نیز مهارت کسب کنید و کتاب حاضر بهترین گزینه برای آشنایی شما با این حیطه به شمار می‌آید. فرصت را از دست ندهید و مطالعه‌ی کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات را از همین امروز آغاز کنید. فراموش نکنید که رمز موفقیت در دنیای امروز تولید محتوا و جذب مشتری است!

در بخشی از کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات می‌خوانیم:

از فردای آن روز، با انرژی زیاد، طراحی سیستم فروش را با دو سبک متفاوت شروع کردم؛ فروش آنلاین و فروش حضوری. ازاین‌رو برای آشنایی بیشتر خریداران، فهرستی از ویژگی‌های محصول تهیه کردم تا با مزایای آن آشنا شوند؛ زیرا برای داشتن فروش خوب، صرف اینکه بگویم این محصول برای گونۀ بشریت قابل ‌استفاده است، کفایت نمی‌کند. باید مشخص کنم که مصرف‌کننده‌های محصول دقیقاً چه گروهی هستند و چه ویژگی‌های متمایزی دارد. حالا اینکه کدام ویژگی‌هایشان باید بررسی شود، خود دنیایی بزرگی است. به همین خاطر، بحث نیازسنجی درست در زمینۀ ارائه محصول بسیار حائز اهمیت است.

نکته طلایی استادم، در زمان تشخیص بازار هدف در ذهنم تداعی شد؛ هرچند قبل از تولید نیز این نکات را در نظر گرفته و به آن نیز پاسخ داده بودم:

شناخت مشتریان هدف و پایگاه داده مخصوص درج اطلاعات آنان درست کردن؛

عامل انگیزه‌بخش در مشتریان هدف برای خرید محصول را تشخیص دادن؛

اینکه محصولم دقیقاً کدام نیاز مشتریان هدف را و در کدام مقطع زندگی‌شان برطرف می‌کند؟

چه چیزی محصول من را متمایز می‌کند؟

پاسخ به آخرین سوال مورد ذهنم را شدیداً درگیر کرده بود؛ چون استراتژی رقابت در دنیای فعلی بازار را باید رقابت بر سر کاهش هزینه‌ها‌ یا رقابت بر سر ارزش بالاتر محصولم می‌گذاشتم؛ چون برایم واقعا ارزش بالای یک محصول بسیار اهمیت دارد.

 ۸۶ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6346-53-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

توصیه نامه
توصیه نامه
توصیه نامه
مقدمه
فصل اول: یاد گذشته
فصل دوم: آغاز مسیر فروش
فصل سوم: آغاز سفر
فصل چهارم: ادامه مسیر
تقدیر و تشکر

راهنمای دانلود کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات

برای دانلود کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در مسیر کارخانه تولید اطلاعات

نظرات کتاب در مسیر کارخانه تولید اطلاعات

مهران جعفری
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
مرسی که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتین. ممنونم از کتاب ارزشمند شما
مشاهد همه نظرات (۱)