دانلود کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای

کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای نوشته فریبا کلهر، داستانی متفاوت و عجیب از واقعه‌ی کربلا، شهادت امام حسین (ع) و یارانش است، داستانی که از نگاه شیطان روایت می‌شود.

کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای اثری برای نوجوانان و بزرگسالان است که رویدادهای کربلا را از روزهای ابتدایی و چگونگی اتفاق افتادن آن‌ها را با بیانی گیرا شرح می‌دهد. درباره‌ی شهادت امام حسین و واقعه‌ی کربلا داستان‌ها و روایت‌های بسیاری وجود دارد. اما این بار راوی قصه شخص دیگری است؛ یک راوی نامتعارف که انتظارش را ندارید. این‌بار راوی خود فرمانده سپاه ظلم است. این بار قصه‌گو خود شیطان است.

در این اثر، شما با صدای شیطان که داستان کربلا را بیان می‌کند، همراه می‌شوید تا این واقعه را از زبان او بشنوید. هم‌چنین در این روایت غمگین، با نام‌های بزرگان عاشورا و نقش آن‌ها و البته نقش شیطان در پیش‌برد کار سپاه کفر آشنا می‌شوید. شیطان تا انتهای داستان نمی‌ماند و بعد از شهادت ماه بنی‌هاشم، زمین را ترک می‌کند.

شنیدن این اثر هم برای نوجوانان جذاب و دل‌نشین است و هم به دلیل نگاه تازه‌ای که در روایت دارد، مخاطب بزرگسال را نیز جذب می‌کند. کتاب صوتی "در کنار او فقط تو بوده‌ای" برای نوجوانان پیامی مهم دربردارد، اینکه شیطان را نباید دست کم بگیرند، شیطان می‌تواند به دل و فکر شخصیت‌ها نفوذ کند و اختیار آن‌ها را به دست بگیرد.

فریبا کلهر در سال 1340 به دنیا آمد. این نویسنده‌ی درخشان که به بانوی هزار قصه ایران مشهور است، تا به حال صدها داستان برای کودک و نوجوان و چندین رمان برای بزرگسالان نوشته است. هم‌چنین کارهای مهم و باارزشی در بازنویسی اسطوره‌ها انجام داده است. او فعالیت ادبی‌ خود را از دهه 60 آغاز نموده و از بدو تاسیس سروش کودکان در سال 1382 سردبیر این ماهنامه بوده است. کتاب او با عنوان سوت فرمانروای در سال 1369 به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی برگزیده شد و تا امروز او تنها کسی است که این جایزه را در سن کمتر از 30 سالگی کسب کرده است.

 ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۲۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۲ دقیقه
بخش 1
۵ دقیقه
بخش 2
۹ دقیقه
بخش 3
۶ دقیقه
بخش 4
۴ دقیقه
بخش 5
۹ دقیقه
بخش 6
۳ دقیقه
بخش 7
۵ دقیقه
بخش 8
۴ دقیقه
بخش 9
۵ دقیقه
بخش 10
۵ دقیقه
بخش 11
۴ دقیقه
بخش 12
۸ دقیقه
بخش 13
۴ دقیقه
بخش 14
۶ دقیقه
بخش 15
۴ دقیقه
بخش 16
۵ دقیقه
بخش 17
۴ دقیقه
بخش 18
۳ دقیقه
بخش 19
۳ دقیقه
بخش 20
۴ دقیقه
بخش 21
۴ دقیقه
بخش 22
۶ دقیقه
بخش 23
۵ دقیقه
بخش 24
۷ دقیقه
بخش 25
۴ دقیقه
بخش 26
۴ دقیقه
بخش 27
۴ دقیقه
بخش 28
۸ دقیقه
بخش 29
۵ دقیقه
بخش 30

راهنمای دانلود کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای

برای دانلود کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در کنار او فقط تو بوده‌ای

نظرات کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده‌ای

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.