دانلود کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر

  • از: رضا سلیمی فامنینی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر

کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر یازدهمین اثر رضا سلیمی فامنینی، شامل داستان‌هایی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، آموزشی، تخیلی و... است.

در بخشی از کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر می‌خوانید:

داور مانند برق گرفته‌ها و حیوانات "خشک شده در موزه حیات وحش" مات و مبهوت نگاه می‌کرد و نمی‌دانست چکار باید بکند که یک دفعه جمعیت شروع به سنگ پرانی به سمت او کردند.

باران سنگ بود که به در و دیوار خانه‌اش می‌خورد. در این میان ناگهان سنگی هم به پیشانیش اصابت کرد. وقتی مسیر سنگ را با چشمان خون گرفته دنبال کرد دریافت سنگ‌انداز همان پیرمرد بیچاره‌ای است که امروز به نفع او رأی داده و طرف مقابلش را محکوم کرده است!

در یک لحظه تصویر تمام زندگی گذشته و آرمان‌هایش، تمام آموخته‌ها و اندوخته‌هایش، تمام اعتقادات و مقدساتش از جلو چشمان خون گرفته‌اش عبور کرد و به فنا پیوست و به جای آن حرف‌های داور قبلی مانند یک صیحه‌ی آسمانی بر قلبش نازل شد:

"‌ای بدبخت فلک زده آن کتاب‌هایی را که تو خوانده‌ای و با آن مدرک گرفته‌ای من نوشته‌ام! آنچه تو در آینه نمی‌بینی من در خشت خام می‌بینم، آن حرف‌ها فقط به درد سخنرانی در مجامع عمومی، نوشتن در کتاب، خواندن در کلاس، دادن امتحان و گرفتن مدرک می‌خورد نه چیز دیگر!"

داور جوان یک دفعه فریاد زد:
مردم عزیز بس کنید. فهمیدم، به خدا سوگند فهمیدم. به پیغمبر قسم فهمیدم، از فردا بر سیره‌ی آن دو بزرگ و بزرگ‌زاده بر مسند خواهم نشست!
او چنین گفت، چنین کرد و عمری به خوشی و خرمی زیست.

 ۱۶۰ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-00-0610-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
نوبت تو شد
توریست
مقصر مادرزاد
داور
استفاده‌ی ابزاری از کودک
آخر شاه نامه
کفش بزرگان
شأن نزول بخشنامه ها
مش کاظم
واری کُسل
روآ
تحقیق در دو پرده!
دلفین‌های دریاچه ارومیه
فیل و روباه
تنبیه در مدارس
کلینیک جراحی خاطره
یاکریم

راهنمای دانلود کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر

برای دانلود کتاب دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دلفین‌های دریاچه ارومیه و 17 داستان کوتاه طنز دیگر
سنا جاهدی
۱۳۹۷/۹/۸
اینجا کتاب طنز رایگان وجود نداره ولی این از نظر من جالب بود 😁
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)