دانلود کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

  • از: جول اوستین، کمال مرادی
  • ناشر: انتشارات تیسا
  • ۴۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق اثر جول اوستین، با ارائه‌ی اصول هشت گانه‌ی موفقیت، شما را در شناخت استعدادهایتان یاری می‌کند.

در جهان هستی قوانین بی‌شماری وجود دارد که انسان تا به امروز تنها بخشی از آن‌ها را درک و تجربه کرده است. هیچ روندی در جهان، تصادفی و اتفاقی نیست چرا که معادلات پیچیده‌ی حاکم بر گیتی، گویای چنان نظمی است که نمی‌توان شانس یا تصادف را در کنار ‌چنین نظم دقیقی، تعریف یا توجیه کرد.

درنتیجه حوادث و رویدادهایی که در زندگی اتفاق افتاده و گاه مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهند جنبه‌ای تصادفی و شانسی ندارند، بلکه انعکاس نیروهای درونی‌تان است که در بیرون از شما ظهور می‌یابند. اصولی که در کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه (You can, you will) و در بسیاری از کتب دیگر مطرح شده‌اند، بر نیروها و استعدادهای وجودی شما اشاره دارند که با آگاهی و اذعان بر آن‌ها، می‌توان این عظمت نهفته در وجود بشر را به سطح آورده و به دنیای بیرون عرضه نمود.

بسیاری از مردم دربارۀ موفقیت، کامیابی، ثروت و زندگی بهتر، مطالب زیادی را مطالعه کرده و در تلاش برای تحقق اهداف خود هستند، ولی با وجود کوشش‌ها و تلاش‌هایی که برای رسیدن به این مهم از خود نشان می‌دهند، کوچک‌ترین تغییر و تحولی در دنیای بیرونی آن‌ها ایجاد نمی‌گردد و بعد از مدتی مأیوس و نا‌امید شده‌اند.

آن‌ها فکر می‌کنند که کتاب‌ها و اصول موفقیت تنها داستان‌های مسحور کننده‌ای هستند که با واقعیت حقیقی زندگی در تضاد بوده و تنها جنبه‌ای الهام‌بخش و انگیزشی دارند؛ در نتیجه، کام‌یابی و موفقیت به صورت تصادفی و اتفاقی، آن هم تنها در زندگی افراد معدودی ایجاد می‌شود. ولی این دسته از افراد این حقیقت را نادیده گرفته‌اند که مطالعۀ نکات موفقیت و کام‌یابی؛ زمانی که گرفتار الگوهای فکری محدود‌ کننده و ذهنی شرطی شده‌اند، موجب دگرگونی بیرونی، جریان ثروت و کام‌یابی نخواهد شد.

اگر به دنبال ثروت، موفقیت، کامیابی و غیره هستید، باید ابتدا در درون به جست‌وجوی آن‌ها بپردازید، آن‌ها را رشد داده و به بیرون و دنیای اطراف انعکاس دهید. به عبارت دیگر «باید باشید، تا داشته باشید»؛ یعنی اگر به دنبال پول هستید باید از درون غنی باشید تا در بیرون به ثروت دست یابید؛ اگر به دنبال آرامش هستید، می‌بایست از درون آرام باشید تا صلح و آرامش را در بیرون تجربه نمایید. اگر درونی فقیر داشته و اندیشه‌های کمبود و فقر را پیوسته با خود به همراه دارید، تعجبی نیست که در دنیای بیرونی، سراسر درد و رنج و کمبود را تجربه نمایید.

راز آرامش، کامیابی، موفقیت و شکوفایی در درون نهفته است و رشد تنها از درون به بیرون اتفاق می‌افتد؛ در نتیجه، تنها، خواندن این اثر و آثار دیگر، تحول و تغییری در رشد و باروری شما ایجاد نخواهد کرد؛ چرا که جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده‌ی این کتاب معتقد است، کلمات، تنها حقایقی مرده و بی‌جان هستند که قابلیت ایجاد تغییر را در انسان ندارند و تنها تجربه به عنوان حقیقت زنده و پایداری می‌تواند دنیای درون و متعاقباً دنیای بیرون انسان‌ها را دگرگون نماید. به زبان دیگر، شایسته است که با خواندن مفاهیم این اثر و هر کتاب دیگری، آن‌ها را در عمل تجربه نموده و توانایی‌های بالقوۀ خود را به فعل درآورید.

جملات برگزیدۀ کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه:

- مشکل نباشید بلکه مشکل‌گشا باشید.
- از آنچه از شما انتظار می‌رود، فراتر قدم بگذارید.
- از طریق هر آنچه انجام می‌دهید، خدا را شاکر باشید.
- دیگران را بالا بکشید، خداوند به شما ترفیع خواهد داد.
- به موفقیت‌هایی که پیش‌تر به آن‌ها دست یافته‌اید، قانع نباشید.

در بخشی از کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه می‌خوانیم:

ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که متأسفانه زندگی در سطح متوسط و عادی، یک هنجار محسوب می‌شود. بسیاری از مردم تا آنجایی که می‌توانند کم‌کاری می‌کنند که تنها از روزی به روز دیگر زندگی را بگذرانند. آن‌ها هیچ افتخاری به حرفه‌ای که در آن مشغول به کار هستند یا شخصیت‌شان نمی‌کنند. اگر فردی آن‌ها را به نظاره بنشیند، شاید به شیوۀ خاصی عمل نمایند، ولی زمانی که هیچ کسی مراقب آن‌ها نیست، سعی می‌کنند میان‌بر زده و راه آسان‌تر را برگزینند.

اگر مراقب نباشید، ممکن است گرفتار این چنین ذهنیتی شوید، نگرشی که با خود فکر کنید که مسئله‌ای نیست اگر دیرتر در سر کارتان حاضر شوید، کمتر از بهترین و عالی‌ترین سطوح قابلیت و توانایی‌های‌تان به نظر برسید یا پایین‌تر از سطح توانایی‌های‌تان عمل کنید؛ ولی خداوند، سطح متوسط را مورد برکت و رحمت قرار نمی‌دهد بلکه او سطح ممتاز و عالی را مورد برکت خود قرار می‌دهد. من دریافته‌ام که پنجمین کیفیت انکارناپذیر یک فرد برنده و موفق، متعهد بودن به کیفیت ممتاز و عالی است.

زمانی که دارای روحیه کامیاب و ممتازی هستید، تمام سعی و تلاش‌تان را برای به انجام رساندن کاری انجام می‌دهید، خواه کسی روی شما نظارت کند یا خیر. در این حالت شما بیشتر وقت صرف کرده و بیشتر از آنچه مجبور هستید، کار انجام می‌دهید.

 ۲۲۶ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7683-69-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
معرفی
فصل یکم: تحقق یک رؤیا
همواره رؤیای‌تان را پیش روی خود نگاه دارید
خداوند آنچه آغاز کرده را به پایان خواهد رساند
رؤیای‌تان را پیش روی خود قرار دهید
ایمان خود را در مسیر عظیم‌تری آزاد نمایید
خداوند رؤیای شما را چندین برابر خواهد کرد
قدرت تخیل خود را به‌کار بندید
رؤیاهای شما به حقیقت خواهند پیوست
فصل دوم: ندای درون
مسیرتان را ادامه دهید
به حقیقتی که خداوند برای شما می‌خواهد، تبدیل شوید
هدفمند قدم بردارید
شادی و سعادت‌تان را تحت کنترل بگیرید
همانند عروسک خیمه‌شب‌بازی نباشید
با افرادی که موجب رشد و ترقی شما می‌شوند، همراه شوید
فصل سوم: چشم‌داشت به پیشامدهای خوب
منتظر وقایع و رخدادهای خوب باشید
انتظارات‌تان را ارتقاء دهید
اجازه ندهید انتظارات منفی، زندگی شما را محدود نمایند
خیر و خوشی را هیچ‌گاه فراموش نکنید
با خاطرات خوب هماهنگ و هم‌سو شوید
در هماهنگی با وقایع خوب قرار بگیرید
شادی و مسرت را دوباره زندگی کنید
خداوند می‌تواند دوباره رحمت خود را جاری سازد
فصل چهارم: نگرش و ذهنیت مثبت
طرز تفکر مثبت داشته باشید
ذهن خود را روی مثبت‌نگری معطوف کنید
بینش و نگرش درستی انتخاب کنید
ذهن‌تان را برای پیروزی هماهنگ کنید
سطح توقعات‌تان را ارتقاء دهید
به هرآنچه می‌اندیشید، آگاه باشید
روی جنبه‌های مثبت تمرکز کنید
نگرش‌تان را نو و تازه کنید
فصل پنجم:کیفیت ممتاز
به کیفیت ممتاز متعهد باشید
از آنچه از شما انتظار می‌رود، فراتر قدم بگذارید
برای کیفیت ممتاز تلاش کنید
از خودتان مراقبت کنید
کیفیت ممتاز را به بخشی از عادت خود تبدیل کنید
از آزمون‌های کوچک سربلند بیرون بیایید
خود را متمایز کنید
فصل ششم: رشد و ترقی پایدار
به رشد ادامه دهید
موهبت‌های‌ خود را رشد و پرورش دهید
به کم قانع نشوید
خود را آماده کنید تا تبدیل به یک برنده شوید
شما برای رشد و افزایش خلق شده‌اید
مشکل نباشید بلکه مشکل‌گشا باشید
برندگان کارهای کوچک را نیز انجام می‌دهند
مبنایی برای رشد مداوم بنا کنید
فصل هفتم: عشقِ بی‌قید‌وشرط
به دیگران خدمت کنید
پاداش شما در راه است
روح‌تان را از طریق خدمت و یاری رساندن تغذیه کنید
به‌دنبال خیررساندن به دیگران باشید
جشن در بهشت و آسمان‌ها
فصل هشتم: شور و اشتیاق پایدار
در شور و اشتیاق پایدار بمانید
بذرهای عظمت
در شگفتی و اعجاب زندگی کنید
با تمام وجود و قلب‌تان مایه بگذارید
تمام تلاش‌تان را انجام دهید
به رشد و پرورش خودتان ادامه دهید
با ارادۀ خداوندی هم‌سو شوید
به پیش رو نظر داشته باشید
بار و بنه‌ها را رها کنید
برای وقایع و چیزهایی که خداوند در سر دارد، آماده باشید
هرآنچه در اختیار دارید به زندگی ببخشید

راهنمای دانلود کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

برای دانلود کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

نظرات کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق

سارا فروزانی
۱۳۹۹/۷/۴
سلام روز بخیر. خانم ساکی صذای زیبایی دارند اما با عرض پوزش مناسب متابهای جول اوستین نیستند. آقای مهبد قناعت پیشه فوق العاده کتابهای جول اوستین را عرضه میکنند ختی با انرژی بیشتر از خود آقای جول. سخنرانی‌های او را شنیده‌ام و واقعا آقای قناعت پیشه بسیار عالی کتابهای ایشان را با انرژی و لحنی عالی و اگر تاثیر گزار عرضه مینمایند. لطفا امکان دارد کتاب دنیای درون را مجددا با صدای آقای قناعت پیشه عرضه نمائید. و لطفا لطفا کتابهای آقای اوستین را فقط و فقط آقای مهبد قناعت پیشه بازخوانی نمایند. سپاسگزارم. در ضمن من این امتیاز را به آقای قناعت پیشه میدهم نه کس دیگر. با تشکر
حمیدرضا نگهبان
۱۳۹۸/۱/۱۸
من نسخه نمونه رامطالعه کردم رغبت به خواندن کل کتاب شدم ضمنا از زمان آشنایی با کتابراه، میزان مطالعه و علاقه مندی به خواندن کتاب برایم بیشتر شده است. ممنون و سپاس گزارم
Hadiss Siavashani
۱۳۹۸/۱۲/۵
این کتاب کتابیه که نویسنده باهات حرف میزنه هر سوالی که ممکنه تو ذهنت بیاد و جواب داده و یه کتابیه که ارامش و اعتماد به نفس به زتدگیت دعوت میکنه
عالیه من که واقعا لذت بردم
مشاهد همه نظرات (۲۵)