دانلود کتاب دوازده ستون موفقیت (کتاب اول)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دوازده ستون موفقیت (کتاب اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دوازده ستون موفقیت (کتاب اول)

دوازده ستون موفقیت کتاب اول از مجموعه هفت جلدی "7اثر از جیم ران" می باشد.

جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده‌های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است. جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می‌شوند. وی توانایی بی‌نظیری دارد که می‌تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد، و جوهر و سبک گفته‌های او ترکیبی می‌سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می‌آورد.

این کتاب حقایق جاودانی از زبان یکی از بزرگان انگیزه‌دهندۀ نسل ما است. جیم به مدت چهل سال است که به دور دنیا سفر می‌کند و فلسفه و اصول مرتبط با دوازده ستون موفقیت را آموزش می‌دهد.

بیایید لحظه­ ای با من تجسم کنید؛ مدت­ ها پس از رفتن من، فردی در انباری به سراغ جعبه ­ای از کتاب­ های قدیمی و غبارگرفته می رود. یکی از کتاب­ های من به چشمش می­ خورد و یک چیزی روی جلد او را تحریک به باز کردن کتاب می­ سازد. گرد و غبار را فوت می کند و همین­ طوری کتاب را ورق می­زند، تا این­که جمله ­ای نگاه وی را متوجه خود می­کند و او شروع به خواندن می­ کند. همان­طور که می خواند، واژگان اصول متحول­ کنندۀ زندگی  را به روی وی می­ گشاید و او را برمی­ انگیزانند، و این بینش را به او می­ دهند که چه کسی می­ تواند باشد، به چه کسی می­ تواند تبدیل شود، طرح چه زندگی­ ای را می­تواند بریزد و چه رؤیاهایی را می­تواند تحقق بخشد. در این لحظه است که نوری می­ دمد، و معجزه­ ها رخ می­ نماید! آری این «چرایی» من است.

 ۱۲۸ صفحه، ۳۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-86-1 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
ستون نخست؛   شانس رو میکند
ستون دوم؛   در زندگی به سلامتی اهمیت بده
ستون سوم؛   موهبت رابطه
ستون چهارم؛   برای خودت هدف تعیین کن
ستون پنجم؛   روش صحیح استفاده از وقت
ستون ششم؛   خود را در حلقۀ بهترینها محصور کن
ستون هفتم؛   در تمام عمر؛ شاگرد بمان
ستون هشتم؛   کل زندگی یعنی فروش
ستون نهم؛   درآمد به ندرت از رشد شخصی بالا میزند
ستون دهم؛   تمام ارتباط ها زمینه تفاهم مشترک را موجب میشوند
ستون یازدهم؛   جهان همیشه گنجایش یک رهبر بزرگ دیگر را دارد
ستون دوازدهم؛   میراثی بر جای بگذار

راهنمای دانلود کتاب دوازده ستون موفقیت (کتاب اول)

برای دانلود کتاب دوازده ستون موفقیت (کتاب اول) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دوازده ستون موفقیت (کتاب اول)

نظرات کتاب دوازده ستون موفقیت (کتاب اول)

فرزاد فرشباف
۱۳۹۵/۹/۲۴
این کتاب فوق العاده بود. اگر قرار باشد کسی مسیر موفقیت را طی کند، ایم کتاب یک نقشه راه فوق العاده را به او میدهد. اتفاق آخر کتاب در مورد چارلی، بسیار تاثیر گذار و البته حزن انگیز بود... ممنون بابت ارائه این کتاب.
سجاد سجادی نیا
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
تغییر بزرگی با خواندن این کتاب در زندگی من ایجاد شد و مسیر زندگیم من به سمت بهبود و موفقیت تغییر کرد.
این کتاب منو به مطالعه و عمل مشتاق کرد و من تمام موفقیت خود را مدیون انرژی و انگیزه و راهکاری که اقای جیم ران با این کتاب بر سرراهم گذاشت مدیونم.
فرزانه زرین
۱۳۹۶/۵/۱۳
حتما حتما بخونید، با زبانی ساده و صمیمی راههای موفقیت را مختصر و واضح بیان کرد. سبک داستانی نویسنده فوق العاده تاثیر گذار است. تمام ١٢ اصل موفقیت مزین به مثالهای واضح و کاربردی هستند
مشاهد همه نظرات (۱۰۴)