دانلود کتاب صوتی دوستان آوازه خوان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوستان آوازه خوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

کتاب صوتی دوستان آوازه خوان نوشته محمد قدم پور مقدم داستان موزیکالی است که برای کودکان با صدای محمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، محمدرضا ذبیحی و سینا صبا ساخته شده می‌شود.

داستان کتاب صوتی دوستان آوازه خوان درباره‌ی مرد آسیابانی است که الاغی داشت که سال‌های زیادی بود برای او کار کرده بود و همیشه بارهای سنگین آسیابان را حمل می‌کرد اما اکنون الاغ پیر شده بود و دیگر قدرتی ندارد. پیرمرد الاغ را از خانه بیرون کرد و الاغ بیچاره از دهکده بیرون رفت و در راه با روباهی آشنا شد و ماجراجویی آن‌ها شروع می‌شود.

نویسنده این کتاب محمد قدم پور مقدم در زمینه‌ی نویسندگی و بازنویسی داستان‌های کودک و نوجوان و رمان فعالیت دارد و هم‌چنین وظیفه آهنگسازی و تهیه‌کنندگی کتاب‌های صوتی را عهده‌دار می‌باشند.

در قسمتی از کتاب صوتی دوستان آوازه خوان می‌شنویم:

یه روز که دیگه آسیابان از این وضع خسته شده بود الاغ رو از خونش بیرون کرد و گفت: برو هر جا که دلت می‌خواد من دیگه علف مفت به تو نمی‌دم، تو دیگه به درده من نمی‌خوری.

الاغ بیچاره تا شب این طرف و اون طرف رفت، انقدر رفت و رفت تا از دهکده خارج شد. نمی‌دونست باید چیکار کنه و دیگه خسته و گرسنه شده بود بنابراین تصمیم گرفت یک گوشه‌ای بشینه...

 ۱۹ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
دوستان آوازه خوان

راهنمای دانلود کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

برای دانلود کتاب صوتی دوستان آوازه خوان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دوستان آوازه خوان

نظرات کتاب صوتی دوستان آوازه خوان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.