دانلود کتاب دیانه - جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دیانه - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دیانه - جلد اول

کتاب دیانه - جلد اول نوشته‌ی فریده حسینی، داستان زندگی دختری را روایت می‌کند که پدر خود را از دست داده و از سوی پدربزرگش نیز طرد شده، اما اکنون باید به دستور همان پدربزرگ از دختر مردی به نام احمدرضا مراقبت کند که همسر خود را به قتل رسانده است.

دیانه دختر یتیمی است که پدربزرگ و سایر اقوام او را طرد کرده‌اند. او زندگی محقری در روستا دارد تا این‌که روزی پدربزرگ به سراغش می‌رود و به او دستور می‌دهد که باید به خانه‌ی مردی به نام احمدرضا برود و از او و دخترش نگه‌داری کند.

اکنون دیانه دیگر چاره‌ای ندارد و علی رغم میل خود به خانه‌ی احمدرضا می‌رود. از همان روز اول با او رفتارهای زشتی صورت می‌گیرد و تحقیر می‌شود. در این میان، دیانه فرصت این را پیدا می‌کند تا با سایر اقوام خود آشنا شود و به پسری با نام امیرحافظ علاقه‌مند می‌شود اما ... .

در جلد نخست رمان جذاب دیانه، شما با شخصیت‌های بسیاری سروکار دارید که وارد داستان می‌شوند و فریده حسینی از تمامی این شخصیت‌ها در جای مناسب استفاده کرده و از سردرگم شدن شما جلوگیری می‌کند. این رمان داستان جذابی دارد و شما را تا پایان با خود همراه می‌کند و نوید نویسنده‌ی با استعداد و خلاقی را می‌دهد که در آینده نامش را بیشتر خواهیم شنید.

در بخشی از رمان دیانه - جلد اول می‌خوانیم:

اتفاقات دیشب کم کم جلوی چشم‌هام اومدن. لحظه‌ای از احمدرضا، از مادری که فقط سایه‌اش باعث عذابم بود متنفر شدم. از دست ضعیف بودن خودم.

ملحفه رو دورم گرفتم و بلند شدم. احمدرضا نبود و از این قضیه خوشحال بودم. سمت اتاق خودم رفتم. آروم در اتاق رو باز کردم. اتاق بهم ریخته بود و باعث می‌شد تا اتفاقات دیشب واضح تر به نظر بیاد.

بهارک هنوز خواب بود. لباسی پوشیدم. پله‌ها رو پایین اومدم. خونه توی سکوت فرو رفته بود. کمی شیر گذاشتم داغ بشه. عسل زدم و خوردم.

نباید میذاشتم مریضی هم بهم غلبه کنه. خسته روی صندلی نشستم. برای اولین بار از اینکه انقدر آدم ضعیفی بودم از خودم متنفر شدم. دلم نمی‌خواست این دیانه رو؛ دختری که تو سری خوره! اما وقتی هیچ پشتوانه‌ای نداشته باشی ناخواسته مطیع و آروم میشی. کمی حالم بهتر بود اما روحم داشت پژمرده می‌شد و من دلم اینو نمی‌خواستم!

از ترحم دیگران بیزارم. داروهام رو خوردم. غذای بهارک رو دادم. با تمام بی‌حالیم روی مبل نشستم و کتاب‌هام رو باز کردم و مروری کردم.

هر چی به اومدن احمدرضا نزدیک می‌شد، ترس و استرسم بیشتر می‌شد. دوباره عجیب ترس از این مرد رخنه کرده تو تمام وجودم. با باز شدن در حیاط و شنیدن صدای ماشین قلبم شروع به تند زدن کرد. نمیدونستم چیکار کنم. در سالن باز شد و بوی عطرش از خودش زودتر اعلام وجود کرد. قامتش تو چهارچوب در نمایان شد. قلبم سنگین به سینه‌ام می‌کوبید. وارد سالن شد. اخمی میان ابروهاش بود. سریع سلامی دادم که بی‌جواب موند.

 ۵۳۶ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-611364-7 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دیانه - جلد اول

برای دانلود کتاب دیانه - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دیانه - جلد اول

نظرات کتاب دیانه - جلد اول

bahar m.kian
۱۳۹۹/۱۲/۴
داستان خیلی غیر واقعی و ناملموس است نویسنده با این طرز نوشتن به شعور مخاطب خود توهین می‌کند مگر می‌شود این همه تضاد و تناقض یک جا جمع شود مثلا چطور می‌شود مردهای زنباره داستان بتوانند شش ماه با همسر شرعی خود باشند و عاشقش باشند اما برای برقراری ارتباط زناشویی با همسر شرعی خود خویشتنداری کنند..!!! و واقعا مضخرف مضحک است. نویسنده نه روانشناسی می‌دادند و نه با مشاغل آشناست در جایی از داستان صدرا می‌گوید کشاورزی خواندم در جایی دیگر گویا نویسنده یادش رفته صدرا فارغ التحصیل رشته کشاورزی است و می‌آید یکی از دروس مدیریت بازرگانی تدریس می‌کند!! خانم نویسنده بهتر است مطالعاتش را بیشتر کند تا بتواند منطقی تر و واقعی تر بنویسد خیلی با نویسنده شدن فاصله دارد.... با این داستان‌های کلیشه‌ای وقت مخاطب را تلف می‌کنید متاسفانه...
علی نخعی
۱۳۹۹/۹/۲۵
به نظرم رمان دیانه اولا که توصیف‌های زمانی و مکانی تکراری زیادی داشت که فقط به حجیم شدن کتاب منجر شده. دوم اینکه احمدرضا از نوعی بیماری (شکاک بودن) رنج می‌برد و آدم هوسرانی بود که بسیار زیاد به دیانه سخت میگرفت و کتکش میزد. بنابراین عاشق شدن دیانه به احمدرضا کمی غیر واقعی و عقلانی است. نکته سوم را اینکه نویسنده بسیاری جاهای کتاب احساسی و تخیلی نوشته که باعث ناراحتی بیش از حد بعضی از خوانندگان احساساتی می‌شود.
در جلد دوم عجولانه؛ کلیشه‌ای و تکراری بود
فریده شیبانی
۱۳۹۹/۶/۲۲
سلام. ببینید خانم نویسنده تصویری ک شما از نقش اصلی مرد داستان ساختید تصویر یک مرد مبتلا به پارانویید (شکاک) و سادیسم هست. یا اینقدر بهش شاخ و برگ نمیدادید یا اخرش رو ب ازدواج ختم نمیکردید بنظرم داستان کاملا تخیلی بود
مشاهد همه نظرات (۲۷)