دانلود کتاب ذهنتو در آغوش بگیر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ذهنتو در آغوش بگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ذهنتو در آغوش بگیر

کتاب ذهنتو در آغوش بگیر به قلم علی ساور علیایی، راهکارهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید قدرت پنهان ذهن را شکوفا کرده و آن را پرورش دهید.

شما موجودی جاودانه هستید و به دلایل اعجاب‌آوری انتخاب شده‌اید تا زندگی مادی را تجربه کنید، عالم مادی همه چیز را برای شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های شما فراهم کرده است، گاهی وقت‌ها اجازه می‌دهید که ذات حقیقی‌تان در شما جریان یابد و بسیاری از مواقع مانع جریان آن می‌شوید، بیایید موانع را برطرف نموده و اجازه دهید ذات حقیقی شما جاری شده و با خود واقعی‌تان که از خدا سرچشمه می‌گیرد ارتباط برقرار نماید.

شما می‌توانید با انتخاب آگاهانه افکارتان، در ارتباط دائم با انرژی خالق بوده و همیشه در نهایت لذت و آرامش باشید، مطمئن باشید سعادت و خوشبختی همیشه در عالم وجود داشته و به سمت شما در جریان است فقط باید به آن اجازه عبور دهید مانند هوایی که جاریست و فقط کافیست تنفس کنید.

زندگی‌تان را با حس عدم رضایت تباه نکنید. ناکامی و شکست بخشی از زندگی انسان است. مهم نیست چه قدر اشتباه کرده باشید و یا اینکه از مسیر خارج شده باشید، در زندگی قرار نیست تمام تصمیمات شما کامل و بدون نقص باشد، البته بدون شک شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید که بهترین تصمیمات را بگیرید، اما امکان اشتباه از سوی شما وجود خواهد داشت. در این مواقع دلسرد نشده و از عشق خدا به بندگانش ناامید نشوید.

فصل سختی که هم‌اکنون در آن هستید فصلی است که در حال آماده شدن برای ترفیع و ارتقا هستید. شاید به نظر بیاید که گیر افتاده‌اید و تغییری مشاهده نمی‌کنید؛ اما خداوند در پشت پرده در حال مهیا کردن خواسته‌های درست شماست. پس نگرش و افکارتان را درست و مثبت کنید.

اگر‌ها و شایدها، نفرت، یأس و ناامیدی را کنار گذاشته و شادی، دل آسودگی و سپاسگزاری را منوط به اگرها و شایدها نکنید؛ بلکه نسبت به موقعیت و جایگاه فعلی و داشته‌های فعلی‌تان سپاسگزاری کرده و لذت ببرید. لذت در مسیر است، نه مقصد؛ پس از مسیر زندگی و از حال حاضر لذت برده و احساس سرخوردگی، شکست و تنفر را از خودتان دور نمایید. یاد بگیرید چگونه در هرحالی همیشه راضی و دل آسوده باشید.

جملات برگزیده کتاب ذهنتو در آغوش بگیر:

- باورهای محدود کننده را رها کنید.
- وقت‌شناس باشید و فکر کنید زمان شما کم است.
- هنر اندیشیدن را بیاموزید و استاد تفکر زندگی خود شوید.
- افکار مثبت داشته باشید و از هرگونه افکار منفی دوری کنید.
- هرچیزی که می‌خواهید تغییر کند باید در مرحله اول خودتان را تغییر دهید.
- خواسته‌های خود را درست درخواست کنید و در مسیر خواسته‌ها و اهدافتان قدم بردارید.

در بخشی از کتاب ذهنتو در آغوش بگیر می‌خوانیم:

همه انسان‌ها در هرکجای عالم که هستند فقط بایک قدرت و قانون سر و کار دارند و آن قانون جذب است. (سرزمین پاک و شیرین، گیاهانش پاک و شیرین می‌روید اما سرزمین بدطینت و شوره زار جز گیاه ناچیز و بی ارزش از آن نمی‌روید. ) پیامبر اسلام فرمود هر نیت و اعمالی که بنده کند خدا نشان آن را بر او نمودار کند؛ اگر نیک باشد نیک و اگر بد باشد بد.

هر انسانی دست کم دو شخصیت متمایز دارد: یک شخصیت همان است که هنگام نگاه کردن در آینه می‌بیند که خود جسمانی و ظاهری اوست؛ لکن این خود جسمانی و ظاهری فقط خانه‌ای است برای شخصیت باطنی که خودها و شخصیت‌ دیگر در آن زندگی می‌کنند. در این خانه دست کم دو نفر زندگی می‌کنند که تا ابد در تضاد هستند؛ یکی شخصیت منفی‌گراست که در حال و هوایی از ترس و تردید و فقر و ناخوشی می‌اندیشد، حرکت می‌کند و به‌سرمی‌برد؛ این خود منتظر شکست است، ناامید می‌شود و به شرایطی می‌اندیشد که دلخواه شما نیست؛ مانند فقر، طمع، خرافات، ترس، تردید، نفرت، نگرانی و بیماری‌های جسمانی.

خود دیگر شما شخصی است مثبت که به فراوانی، سلامتی، عشق، درستی، موفقیت، ثروت و خدمت به دیگران می‌اندیشد و شما را به سوی کسب تمامی موهبت‌ها هدایت می‌کند. این شخصیت‌ها واقعی و حقیقی‌اند و در وجود هر انسانی هستند. مارتین سلیگمن روانشناس معروف می‌گوید: روانشناسان مشهور و محقق بالینی بیش از بیست و پنج سال به بررسی آثار خویش‌بینی یا مثبت‌اندیشی پرداخته‌اند. آنان ثابت کرده‌اند که افکار ما بر سرنوشتمان تاثیر مستقیم دارند.

 ۸۸ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-209430-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: نیروی ذهن
زندگی محصول تفکر و اندیشه ماست
با آرامش به اهدافتان بچسبید
اندیشه همه‌چیز است
فصل دوم: شکرگزاری
نکات کلیدی قدر شناسی
فصل سوم: قانون جذب
چهار مرحله قانون جذب کائنات
1. درخواست
اصول درخواست
2. باور
3. دادن و بخشیدن
4. دریافت خواسته
افکار و انرژی مثبت
نکات کلیدی قانون جذب کائنات
فصل چهارم: قدرت بخشیدن
فصل پنجم: الهامات درونی
زندگی بر دو نوع است: عادی و غیرعادی
فصل ششم: ضمیر باطنی
نیروی شگرف تلقین
موثر بودن
همیشه عامل باشید نه معمول
راه‌های خودآگاهی از میزان عامل بودن
1. اقدام
2. زبان
3. حلقه نگرانی حلقه نفوذ
اشتباهات و عواقب
پیشنهادهای کاربردی برای عامل بودن
سخن پایانی: ذهنا از پایان آغاز کن
فرمول نهایی

راهنمای دانلود کتاب ذهنتو در آغوش بگیر

برای دانلود کتاب ذهنتو در آغوش بگیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ذهنتو در آغوش بگیر
هاله خاتم
۱۳۹۹/۶/۶
درمورد کتاب دسیسه عاشقانه خواستم بگم که نویسنده قلم خیلی قوی داره. حسابی تونست منوتوافکارم به اوج برسونه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)