دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی عشق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهایی درباره‌ی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهایی درباره‌ی عشق

کتاب رازهایی درباره‌ی عشق اثر باربارا دی آنجلیس و ترجمه هادی ابراهیمی به این منظور نگاشته شده که به شما بیاموزد چگونه عشق بورزید و چگونه موهبت عشق را همواره زنده نگه دارید.

این کتاب درباره روابط جنسی نوشته نشده، بلکه به این منظور نگاشته شده که روابط جنسی را به عشق و مهرورزی، آمیزه جنسی را به عشق‌ورزی، لذت را به شور و وجد و رفاقت را به اتحاد و یگانگی بدل کند. کتاب رازهایی درباره‌ی عشق (How to make love all the time) به شما خواهد آموخت چگونه مدهوشی و لذت روابط جنسی را به‌ نحو شایسته تجربه کنید.

عشق‌ورزی فقط یک عمل صرف فیزیکی نیست، بلکه می‌تواند کیفیت و ویژگی تجربیات هر روزه و هر لحظه زندگی شما باشد، حال با کسی رابطه داشته باشید یا نداشته باشید. این کتاب شما را به سفری مهیج درباره اسرار و گوشه‌های پنهان عشق خواهد برد. شما با آنچه خواهید آموخت، یک قدم به تحقق رؤیاهای خود نزدیک‌تر خواهید شد.

تجسم کنید با همسرتان که بسیار نیز دوستش دارید مشغول گفت‌وگو هستید و احساس امنیت، گرما و سر زندگی می‌کنید. احساسی باشکوه از امنیت، اطمینان‌ خاطر و خودباوری سراسر وجودتان را لبریز کرده است. شما احساس می‌کنید در جایگاه درستی قرار دارید، کاری درست انجام می‌دهید و با فردی مناسب هستید هیچ فاصله‌ای میان شما نیست. گویی تنها یک قلب واحد در سینه هر دوی شما می‌تپد. شما عاشق همسرتان هستید و به خود نیز عشق می‌ورزید؛ همچنین عاشق زندگی، حیات و سراسر هر آنچه زنده است، هستید.

معاشقه و عشق‌ورزی شاید عمیق‌ترین و اغنا کننده‌ترین احساس در انسان باشد. هنگام معاشقه و عشق‌ورزی فاصله و جدایی میان شما و معشوق از میان برداشته شده و آنچه تجربه می‌کنید نه‌ تنها فراتر از لذت نزدیکی و صمیمیت مطلق، بلکه تجربه در هم آمیختن با معشوق است. در این حالت به ناگهان خلقت و تمام هستی، معنا و مفهوم پیدا می‌کنند و شما در می‌یابید چرا و برای چه این‌جا روی این کره خاکی هستید. آن‌گاه همه هستی بسیار ساده و قابل فهم می‌شود.

آری، عشق‌ورزی نیز موهبتی جز این نیست. شاید تنها دلیل خیالبافی‌ها، رؤیاپردازی‌ها و جست‌وجوی بی‌وقفه تمام انسان‌ها برای همسر ایده‌آل یا همان گمشده همیشگی نیز تنها تجربه لحظاتی از این حالت «بودن» است. جهان و جهانیان این رؤیای شما را با فیلم‌ها، کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجلات، نمایش‌های تلویزیونی، آگهی‌های تجاری و تبلیغاتی نیز تشویق و تأیید می‌کنند. تمام این عوامل فقط حاوی و در بردارنده یک پیام برای شما هستند: «زندگی، عشق و دیگر هیچ». عشق‌ورزی تجربه‌ای شگفت‌انگیز، کامل، ایده‌آل، بی‌عیب و نقص و فراموش‌ ناشدنی است.

اما این واکنش خیال‌انگیز شما روی دیگری نیز دارد: طرد و ترک‌ شدن از جانب فردی که در سوی دیگر رختخواب خفته! ترس از این‌که به او نزدیک شوید و او شما را پس زند، یأس و سرخوردگی ناشی از این‌که بخواهید با یکدیگر باشید اما مشغله‌های زندگی این اجازه و امکان را به شما ندهد! وحشت از این‌که ندانید در سر و دل همسرتان چه می‌گذرد! ترس از این‌که دل و قلب خود را به روی شما ببندد و با شما سرد شود، دروغ بگوید، قالتان بگذارد و شما را ترک کند.

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه رشد شخصی است. آثار باربارا از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌ است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌ است.

در بخشی از کتاب رازهایی درباره‌ی عشق می‌خوانید:

مى‌توان گفت نسل والدین ما به‌ مراتب زندگى ساده‌ترى داشتند. با این حال ازدواج و بچه‌دار شدن تنها انتخاب‌هاى قابل‌ قبول به حساب مى‌آمدند. فقط طى بیست یا سی سال گذشته زن‌ها و مردها حق انتخاب پیدا کرده یا در ازدواج‌ کردن یا نکردن آزادی عمل یافتند. حتى نسل جدید نیز این آزادى را دارد تا با فردی ارتباط داشته باشد بى‌آنکه ازدواج کند. استفاده رو به گسترش از روش‌هاى جلوگیرى از حاملگى، تغییر خلق‌وخو و اخلاقیات، مطرح شدن برابرى حقوق زن در کار و شغل و... تمام این فاکتورها نقشی بسزا در تحول روابط و نیز ضروریات اقتصادى و تعهدات اجتماعى و مذهبى ایفا کرده، به‌ نحوی ‌که آن را به انتخاب‌هاى کاملا شخصى مبدل کرده است.

 ۵۱۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-037-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: عشق در اولویت
فصل دوم: چگونه عشق را از خود نرانیم؟
فصل سوم: دلایل شکست در عشق
فصل چهارم: چگونه چیزى به شیرینى عشق، تلخ و ناگوار مى‌گردد؟
فصل پنجم: چهار اشتباه بزرگ که در رابطه با عشق مرتکب مى‌شویم
فصل ششم: تقصیر کیست؟
فصل هفتم: تکنیک‌ها و روش‌هایى براى موفقیت در روابط
فصل هشتم: تعکیس
فصل نهم: تکنیک نوشتن نامه‌ محبت‌آمیز
فصل دهم: فرآیند قدرت
فصل یازدهم: چگونه اعجاز عشق را زنده نگه دارید؟
فصل دوازدهم: کلاس درس آموزش روابط جنسى
فصل سیزدهم: قدرت پنهان نیرو و انرژى جنسى شما
فصل چهاردهم: مشکلات و اختلافات رایج و شایع جنسى و راه‌حل‌هاى ‌نامعمول و نه‌ چندان رایج آن‌ها
فصل پانزدهم: چگونه داخل و خارج اتاق‌خواب معشوقی ‌ایده‌آل باشیم
فصل شانزدهم: آیا با فرد مناسبی هستید یا خیر؟
فصل هفدهم: چگونه پیوند میان خود و نامزد یا همسرتان را بشکنید
فصل هجدهم: چگونه از سستى، رخوت و یکنواختى روابط خود جلوگیرى کنید
5: چگونه در همه حال عشق بورزیم
فصل نوزدهم: رابطه یا ازدواج آرمانى

راهنمای دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی عشق

برای دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهایی درباره‌ی عشق

نظرات کتاب رازهایی درباره‌ی عشق

شیخ ثانی
۱۳۹۸/۷/۲۹
کتاب‌های خانم باربارا دی آنجلیس واقعا عمقی و علمی به بحث ازدواج پرداخته و کمتر کتابی پیدا میشه که با بیانی همه فهم و ساده نه بیانی آکادمیک تو مسائل خانواده اونم دقیق و علمی و ریشه‌ای بیاد بحث کنه و جالب اینه که با وجود اینکه یک روانشناس آمریکایی نویسنده این کتاب‌ها است اما محتواش بسیار با قوانین و رهنمودای اسلام هم سو است
الی تاکی
۱۳۹۸/۵/۱۹
سلامی به گرمیه تابستون به قشنگیه بهار به سفیدیه زمستون به دلربایی پاییز دوستان عزیز تر از جان کتابایی هست که گنجینه‌ای از نظر حکمت و عرفان و... هست اما این این گنج نایاب روانشناختی هستش با تمرین مستمر راهکارهاش بدترین مشکلات زناشویی حل میشه. انشاالله تمام زندگیا شاد و بی‌مشکل باشد.
NSR T
۱۳۹۷/۱۱/۳
کتاب عالی و تاثیر گذاری برای روابط زناشویی مخصوصا برای کسانی که رابطه شان دچار مشکل و بحران شده
راهکارها و نکات جالبی داره که میتونه مشکل گشای اکثر روابط زناشویی بشه
از کتاب راه بابت این کتاب ارزشمند تشکر میکنم
مشاهد همه نظرات (۱۳)