دانلود کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها

  • از: لیلا خانه دان
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها

لیلا خانه دان در کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها، راهکارهای ساده و عملی برای درک بهتر خانوم‌ها ارائه کرده است که می‌توان با بهره‌گیری از آن‌ها به شناخت و درک بهتر دنیای زنان دست یافت.

کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها، یکی از اشتباهات جبران‌ناپذیر زوج‌ها بعد از آغاز زندگی مشترک را به ما گوش زد می‌کند. آن اشتباه فراموش کردن ابراز علاقه و گذاشتن وقت برای یکدیگر است. گویا همه چیز فدای روزمرگی‌ها می‌شود. غافل از این که این مسأله باعث دور شدن و دلخوری زن و شوهر و ایجاد فاصله بین آن دو می‌گردد.

اصولاً در هر زندگی عشق و محبت از ستون‌های اصلی نظام خانواده است. بعضی خانواده‌ها بعد ازدواج دچار مسائل و مشکلاتی می‌شوند که اگر به آن توجه اساسی نشود به مرور زمان باعث از هم پاشیدگی زندگی خانوادگی می‌شود. یکی از مسائل مشکل‌ساز در زندگی زناشویی عدم درک مناسب از همسر است.

یکی از عوامل اصلی از بین رفتن عشق و محبت در زندگی داشتن زندگی یکنواخت است. حتی اگر در زندگی یکنواخت خود احساس آرامش می‌کنید و از آن لذت می‌برید، گاهی لازم است کار جدیدی انجام دهید. سرانجام آنچه شور و عشق را در روابط زناشویی زنده نگه می‌دارد، رشد عشق و محبت میان زن و شوهر است. با هم زندگی کردن، با هم خندیدن، با هم گریستن و با هم آموختن، عشق بین زن و مردها را افزایش می‌دهد.

امید است با بهره‌گیری از این مطالب در جهت پویایی زندگی مشترک و شناخت همسر خود گام اساسی بردارید.

 ۱۲۸ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-8-4 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها

برای دانلود کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها

نظرات کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها

علی رضا
۱۳۹۶/۵/۳
به عنوان یک آقا میگم خوب است آقایون این کتاب را مطالعه کنند.
مشاهد همه نظرات (۱)