دانلود کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه

  • از: حمید حاجیان نژاد
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه

حمید حاجیان نژاد در کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه، با جمع‌آوری اصول سلامت از روایات و زندگی پیامبران به شما کمک می‌کند که با عمل به این راهکارها نتایج درخشانی در سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها به دست آورید.

موضوع کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه چیست؟

در طی سال‌های قبل، علم پزشکی بسیار پیشرفت کرده و دانشمندان با کسب موفقیت‌های بزرگ در این زمینه زندگی انسان‌ها را دست خوش تغییر کرده‌اند. از روش‌های جدید جراحی گرفته تا ابزارهای پوشیدنی کاربردی برای رفع نقص عضو، همه و همه از پیشرفت‌های علم پزشکی است که می‌تواند به بسیاری از بیماران یک زندگی تازه هدیه کند.

با توجه به این پیشرفت‌های بزرگ انتظار می‌رود که ابتلا به بیماری و میزان مرگ و میر کاهش یابد اما متاسفانه امروزه شاهد بیماری‌های نگران کننده مانند سرطان و بیماری‌های جدید می‌باشیم. برای مثال مبتلا شدن به بیماری‌های قلبی و عروقی باعث مرگ یک سوم از مردم جهان شده است و به گفته‌ی محققان این آمار در ده سال دیگر بالاتر خواهد رفت. پس می‌توان گفت علم امروز تا حدودی در بحث درمان یا پیشگیری موفق عمل نکرده، پس باید به دنبال راهی مناسب برای رسیدن به یک سبک زندگی یا تغذیه درست باشیم و می‌توان این اصول را در زندگی پیامبران و ائمه پیدا کرد.

هم اکنون می‌خواهیم بدانیم که اگر بیماری از خطرناک‌ترین بلاها و سلامتی از بزرگترین نعمت‌ها باشد، قرآن و اسلام برای از بین بردن بیماری‌ها و تأمین سلامت جامعه چه برنامه‌ای دارد؟

بررسی متون اسلامی نشان‌گر آن است که یکی از اهداف اصلی احکام و مقررات اسلامی، به وسیله‌ی پیشگیری از بیماری‌ها و تأمین سلامت انسان است. خداوند متعال، بیان می‌کند که قرآن و برنامه‌های نورانی و زندگی بخش آن، جامعه بشر را به راه‌های تأمین سلامت، هدایت می‌نماید.

در بخشی از کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه می‌خوانیم:

نبىّ‌ اکرم صلّى الله علیه و آله و سلّم فرمودند: برادرم عیسى علیه السّلام به شهرى عبور نمود که در آن مرد و زنى فریاد مى‌کردند، حضرت به آن‌ها فرمود: شما را چه مى‌شود و چرا فریاد مى‌کنید؟ آن مرد عرض کرد: اى پیامبر خدا، این همسر من است و هیچ بدى هم ندارد بلکه زنى است صالحه ولى در عین حال دوست دارم از او جدا شوم. حضرت عیسى علیه السّلام فرمود: به هر حال بگو چه نقصى در او است که مى‌خواهى از وى جدا شوى‌؟ آن مرد عرضه داشت: بدون این که پیر شده باشد صورتش شکسته و فرسوده شده. حضرت به آن زن فرمود:اى زن دوست دارى طراوت صورتت به تو برگردد؟ آن زن عرضه داشت: آرى. حضرت فرمود: هر گاه غذا تناول مى‌کنى، زنهار پیش از سیر شدن از آن دست بکش زیرا طعام وقتى در شکم و معده زیاد شد طراوت و نشاط‌ صورت را مى‌برد. زن به این دستور عمل نمود، طراوت صورتش دوباره بازگشت.

 ۱۶۶ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7321-10-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۷۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه

برای دانلود کتاب رازهای سلامت از نگاه ائمه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهای سلامت از نگاه ائمه
مهرداد امیریان
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
کتابها عالین،، خیلی ممنون
Ehsan Afkhami
۱۳۹۹/۹/۲۳
کتاب خوبیه
ممنون از نویسنده اش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)