دانلود کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه

  • از: اصغر طاهرزاده
  • ۵۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه

در این نکته هیچ شکی نیست که کربلا تابلوی کاملی از زندگی دینی است تا انسان در هیچ شرایط  و موانعی از سیر به سوی خدا باز نماند و از همه سخت‌تر شرایط و موانعی است که امویان در مقابل مسلمانان قرار دادند که عملاً در آن شرایط از اسلام جز قالبی باقی نمی‌ماند و تمام ارزش‌های الهی در ذیل ارزش‌های جاهلیت به حجاب می‌رفت و سبّ‌ حضرت علی(ع) که نمونه‌ی کاملی از یک انسان معنوی بود، حکایتی است از روح کلی حاکمیت امویان که بناست به اسم اسلام بر مسلمانان حکومت کنند. در نظر بگیرید اگر حکومتِ حزب اموی ادامه می‌یافت و نقشه‌های معاویه به‌بار می‌نشست از اسلام چه چیزی باقی می‌ماند؟ مؤلف محترم سعی نموده با شواهد تاریخی جایگاه امویان را در تاریخ اسلام نشان دهد و روشن کند نهضت کربلا متوجه دفع خطر امویان از اسلام بود تا جهان اسلام را - اعم از شیعه و سنی- از فتنه‌ی آن حزب آزاد نماید و با چنین توجهی به نهضت حضرت امام حسین(ع) ،روح و رویه‌ای را کالبد شکافی می‌کند که همواره اسلام حقیقی را نشانه می‌رود و خواسته یا ناخواسته زمینه‌ی ضد ارزش‌شدن ارزش‌های حقیقی را پدید می‌آورد.
در این کتاب سعی شده دو موضوع مورد توجه خوانندگان محترم قرار گیرد؛ در موضوع اول علاوه بر بررسی زمینه‌هایی که منجر به شهادت امام حسین(ع) شد به این نکته می‌پردازد که باید چگونه آن زمینه‌ها را ارزیابی کرد تا امروز جامعه‌ی اسلامی گرفتار همان تفکراتی نشود که به اسم توسعه‌ی غربی زمینه‌ساز ضد ارزش‌‌شدن ارزش‌ها می‌گردد، و این‌که آن تفکر چه خصوصیاتی دارد و چگونه باید از آن فاصله گرفت. موضوع دوم، توجه به روش حضرت سیدالشهداء(ع) است که حضرت چگونه توانستند جهان اسلام را از نقشه‌ی عظیم سرکرده امویان یعنی معاویه رهایی بخشند و راز این رهایی را چگونه باید جستجو کرد رازی که اصحاب حضرت متوجه آن شدند و به زیبایی تمام حضرت را یاری کردند، اما نه برای شهیدنشدن، بلکه برای تحقق زیباترین شهادت.

 ۱۲۶ صفحه، ۱۳۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2609-28-4 

چاپ ۱۳۸۹: ۱۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
مقدمه مؤلف
چه شد که کار به قتل امام حسین (ع) کشیده شد
بهترین انتخاب در سخت‌ترین صحنه
عامل اصلی شهادت امام حسین(ع)
غفلت از قداست‌ها
نقش حزب اموی در شهادت امام حسین(ع)
غفلت از باطن قدسی اسلام
اسلامِ دنیایی‌شده
تفاوت دو نوع برخورد با اسلام
به حاشیه‌رفتن معنویت!
آفت تولید بدون توحید
وقتی امور فرعی زندگی عمده شود
غفلت از عقل قدسی شریعت
ضرورت وجود امام معصوم در ادامه‌ی دین
هدف اصلی امام حسین(ع)
غفلت از مقام امام(ع)
راز شادی امام حسین(ع) در قتلگاه
جمال هیبت امام(ع) در قتلگاه
با چهره‌های تابناک، به سوی مرگ
گرفتاری و دلداری!
راز عبادات شب عاشورا
رفع فاجعه‌ی امویان از جهان اسلام
نقشه‌ی معاویه در هدم اسلام
دستورالعملی از عالم غیب
آگاهی زینب(س) از اصول برنامه
پاره‌کردن پرده‌ی نفاق امویان
حزب اُموی
شخصیت ابوسفیان و رهبری حزب اُموی
زمینه‌های حکومت معاویه
آفت خلط امویان با اهل سنت
جنگ نفاق جدید با انقلاب اسلامی
اولین نتیجه
جدایی فریب‌خوردگان از امویان
شکست بن‌بست
توقفِ تأثیرگذاری امویان
روم دیروز و غرب امروز
زیبایی‌های کربلا

راهنمای دانلود کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه

برای دانلود کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه

نظرات کتاب راز شادی امام حسین (ع) در قتلگاه

erfan mohammadi
۱۳۹۴/۷/۱۳
دل هر کی یه یاری داره یه یاری داره، دل ما با حسینه دل ما با حسینه/رخ گر از من بگردونه بگردونه، دیگه یاری ندارم خریداری ندارم/همه دنیا یه طرف حسین زهرا (س) یه طرف، هر چی عشقه یه طرف عشق به مولا یه طرف. یا حسین (ع)
Mohsen Rajabi
۱۳۹۸/۶/۲۷
ضمن قدر دانی ازجناب طاهر زاده عزیز وتیم بزرگ ودوست داشتنی کتابراه نظربنده براین است که، میتوانست بهترنیزباشدسپاسگذارم ازشماوخداوندمتعال که فرصت پیدا کردم این کتاب رامطالعه کنم🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽
علیرضا سنگول
۱۳۹۴/۱۰/۵
یکی از بهترین کتابهایی است که مطالعه کردم و بینش بسیار عالی از واقعه کربلا نصیب انسان میکند خداوند به آقای اصغر زاده طول عمر بابرکت و توفیقات بیشتر عنایت بفرماید.
مشاهد همه نظرات (۱۵)