دانلود کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل

  • از: محمدرضا جعفرآبادی
  • ۱۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل

کتاب رازهای عکاسی حرفه‌ای با موبایل اثر محمدرضا جعفر آبادی است که با استفاده از معلومات علمی و تجربیات چندین ساله‌اش در کارهای تصویری و ویدیویی قدمی در این راه برداشته است و به زبانی کاملاً خودمانی اطلاعات فنی و هنری درباره عکاسی با موبایل را به رشته تحریر در آورده است.

تلفن همراه ابزاری که عمرش در کشور ما به تازگی از ربع قرن عبور کرده و حالا علاوه بر ارتباط صوتی می‌تواند به ثبت و ارسال تصاویری بپردازد در عصر کنونی هر روزه بلکه هر ساعت شاهد ظهور و بروز پیشرفت‌های باورنکردنی در عرصه امکانات و تجهیزات ساخته دست بشر هستیم. یکی از این عرصه‌ها، شاید بدون اغراق مهمترین ابزار مورد استفاده روزمره در زندگی یکایک ماست.

کتاب رازهای عکاسی حرفه‌ای همواره کمک می‌کند تا با ساده‌ترین زبان دوربین موبایل همراهمان را بشناسیم و با میزان بیشتری از دانسته‌ها و معلومات اقدام به عکاسی کنیم.

در بخشی از کتاب رازهای عکاسی حرفه‌ای با موبایل می‌خوانیم:

نور، بله شما خوب میدونین که نور کافی اگه نباشه عکاسی عملاً معنی نداره، در حالی که در عصر فعلی نور علاوه بر روشن کردن سوژه خواص دیگه‌ای هم داره که به اونا هم اشاره می‌کنیم.

اگه بخوام از نقش نور در عکاسی بگم باید اینطور خلاصه کنم که اصولاً هر تصویری که ما می‌بینیم حاصل تابش نوریه که به اجسام مختلف دوروبر ما تابیده و انعکاس اون به چشم ما رسیده وبا عبور از قسمتهای عنبیه وقرنیه، درانتهای کره چشم با سلول‌های حساس شبکیه برخورد کرده ودر اونجا تبدیل به پیام‌های الکتریکی میشه و به مغز میره تا درک تصاویر اطراف ما رو ممکن کنه، این اتفاق در دوربین‌ها هم از بدو اختراعشون صورت گرفته واصولا، دوربین‌ها تقلید ناقصی از چشم ما هستند.

 ۶۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-6380-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
ارزش کیفیت عکس در عکاسی دیجیتال
لنزLENS
انواع لنزدوربین
عدسی ها و خواص آنها
بررسی خواص لنزها
1-لنز تله
(تفاوت زوم اپتیکال ودیجیتال)
خواص لنزهای واید
عمق میدان چیست؟
آزمایش تغییر پرسپکتو در لنز واید وتله
نور در عکاسی
منابع نور وتاثیرات آنها
بهترین ساعت برای عکاسی
عکاسی در شب (1)
حساسیت فیلم (ISO)
نقش دیافراگم در عکاسی
تاثیردیافراگم درعمق میدان
شاترSHUTTER
عکاسی درشب (2)
عکاسی در طلوع وغروب خورشید
عکس ضد نور
عکاسی HDR
عکس پانوراما PANORAMA  
نکته مهم
عکاسی ماکرو Macro
شروع عکاسی ماکرو
عکاسی پرترهPORTRAITE 
عکاسی پرتره قدم به قدم
WAIGHTBALANCEتراز سفیدی
چهارده قدم برای ثبت یک عکس خوب
ده توصیه برای موفقیت درعکاسی با موبایل
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل

برای دانلود کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل

نظرات کتاب راز‌های عکاسی حرفه‌ای با موبایل

نعمت جودت
۱۳۹۶/۷/۲
سلام کتاب شما براى مبتدی‌ها خوبه ولى براى کسایى که یه کم با این حرفه سر و کار دارن خیلى ابتدایى به نظر میرسه مثلا خوب بود یه جا اشاره میکردین اگه موقع ظهر یا تو نور خورشید عینک دودیمون رو جلو لنز موبایل بگیریم عکس گرمتر و بهتر از کار در میاد از این نوع ترفندها خیلى هست بهتر بود اشاره اى میکردی نضمن اینکه تو املا لغت اینه همه جا آینه نوشته شده
reyhan ...
۱۳۹۸/۲/۲۲
خیلی ممنونم از اقای جعفر ابادی. من به عنوان یک فرد اماتور نظر میدم اینکه برای هر فصل از عکسهای زیبای خودشون گذاشته بودن، برای اجرا اون سبک از عکس امیدوار میشدم. از سبک پرتره خیلی لذت بردم برام عجیب بود اون عکسی که گرفته بودن... قسمت ماکرو برام جالب نبود تست کردم نشد
یکم هم حجم کتاب زیاد بود هجو زیاد داره میشه در حجم کمتر اطلاعات مفید و غیر تکراری ارائه کرد. موفق باشید
Ahmdrz ...
۱۳۹۷/۱۰/۲۷
کتاب شما اطلاعات ما مبتدیا رو بیشتر می‌کنه ولی مهارت خاصی بهمون یاد نمی‌ده خودتون سعی کردین از تعریف واژه‌ها و چیزای تخصصی دوری کنین اما بنظرم موفق نبودین، به هر حال تشکر از زحمات و وقتی که گذاشتین
مشاهد همه نظرات (۴۵)